zima w Idolo.pl  (14)

Galerie zdjęć zima (6)

 • Pedicure na zimę
  artykuł 0 2.91

  Magazyn „Vogue” zachęca aby nie zaniedbywać stóp, nawet jeśli najbardziej pociągają nas teraz wełniane rajstopy. Wizażyści polecają zimowe hity kolorystyczne na pedicure… więcej »

 • Pielęgnacja włosów w okresie zimowym
  artykuł 0 1.99

  Włosy podczas chłodnych, mroźnych dni przeżywają trudne chwile, a ich właściwa pielęgnacja przysparza wiele kłopotów. Duża amplituda temperatur – na zewnątrz zimno i mroźno, w domu... więcej »

 • Sposoby noszenia czapki
  artykuł 0 3.83

  Zamiast martwić się o przyklapane włosy i całą zimę chodzić z katarem, pomyślmy raczej jak zrobić z czapki element fryzury. A projektanci twierdzą, że jak najbardziej, modna i elegancka... więcej »

 • Kremy do rąk
  artykuł 1 3.53

  Nie czytajcie nawet naszych nowinek o modnych o lakierach, jeśli poniżej nadgarstków straszą chropowate, suche i poniszczone dłonie. Szczególnie zimą należy im się przecież codzienna troska,... więcej »

 • Podkład idealną ochroną przed zimnem
  artykuł 0 2.75

  Pisaliśmy już, jak ważna jest prawidłowa ochrona skóry przed zimowym powietrzem. Oprócz specjalnych kremów na tę porę roku, wielkim sprzymierzeńcem naszej cery jest na mrozie... podkład oraz... więcej »

 • Wybierz właściwy krem do twarzy na zimę!
  artykuł 1 3.01

  Nie ma jeszcze śniegu i mrozu? To nie powód by zrezygnować ze specjalistycznej pielęgnacji, jaką powinnaś zafundować swej skórze zimą. Najlepsze efekty osiągniesz jednak tylko wtedy, gdy... więcej »