zegarek w Idolo.pl  (20)

Galerie zdjęć zegarek (10)

 • Męski design Altantica dla kobiet
  artykuł 0 3.91

  Coraz częściej w modzie królują duże formy. Na topie jest wszystko co masywne, duże albo oversize. Pokaźnych rozmiarów słuchawki, masywne buty na koturnach, okulary ala mucha zakrywające... więcej »

 • Polka w diamentach
  artykuł 0 2.90

  Magdalena Frąckowiak zaliczyła kolejną poważną kampanię – jej piękna szyja i dłonie reklamują właśnie biżuterię Cartiera… więcej »

 • Idealny prezent świąteczny od TIME TREND
  artykuł 0 2.66

  Odpowiedni wybór prezentu dla najbliższych to bardzo często trudna decyzja, którą odkładamy na ostatnią chwilę. Dla tych, którzy jeszcze nie zdecydowali się na nic konkretnego, proponujemy... więcej »

 • Moda na fluorescencyjne zegarki
  artykuł 3 2.87

  Uwielbiamy gadżety. Nowinki techniczne przyciągają uwagę i zachwycają unikalnym rozwiązaniami, dlatego często, wsparte odpowiednimi działaniami z zakresu PR-u, stają się hitem mody na dany... więcej »

 • Kolekcja zegarków Police 2011
  artykuł 0 2.55

  Zegarek należy to tych dodatków które są niezbędnym i praktycznym atrybutem codziennego stylu. Kolekcja od Police zawiera różnorodne modele przebaczone do Twojego trybu życia. Jeśli również... więcej »

 • Stylizacje Idolo - na męską nutę
  artykuł 2 3.10

  Męskie stylizacje z lekkim przymrużaniem oka i pozbawione salonowych ograniczeń. Oto kilka propozycji doskonałych na dzień pełen przygód. W sam raz dla modnego mężczyzny. Drodzy Panowie,... więcej »