• Żona Orlanda w obiektywie
  artykuł 0 2.98

  Piękna Miranda Kerr, wspaniałe pejzaże Nowej Zelandii oraz pełne uczucia spojrzenie męża – to recepta na wspaniałą, pełną pasji sesję fotograficzną, która w niczym nie przypomina... więcej »

 • Kolorowe, bezpieczne i stylowe paszporty…do ochrony najważniejszych danych
  artykuł 0 2.88

  Zdjęcia z szalonych wakacji, film z pamiętnej imprezy, fotki najnowszej sukienki i pięciu par butów, muzyka, przy której wypoczywasz no i najnowszy sezon ulubionego serialu. Tyle rzeczy... więcej »

 • Lady Gaga wydaje album z własnymi zdjęciami
  artykuł 0 3.13

  Oto wiadomość, która ucieszy wszystkich fanów Lady Gagi! Artystka wyda niebawem kolejny album, lecz tym razem nie muzyczny, a poświęcony ostatnim dziesięciu miesiącom z jej życia... więcej »

 • Madonna w 'domowej' sesji Dolce and Gabbana
  artykuł 3 2.81

  Madonna myje talerze, obiera owoce i palcami je makaron z talerza... Paparazzi nakryli królową popu podczas codziennej, domowej krzątaniny? Nie, to specjalna sesja autorstwa Stevena Kleina,... więcej »

 • Mju 9000 - ultramodny aparat
  artykuł 0 3.16

  Kolejna propozycja od Olympusa – dla wszystkich ceniących dobre fotki, wygodę w podróży i radość z niepowyciąganych kieszeni i torebek. W zgrabnym malutkim ciele aparatu Olympus Stylu... więcej »

 • Kącik fotograficzny
  artykuł 0 3.01

  Trzymanie ukochanych zdjęć w albumie to wielka strata – o ile lepiej mieć je wciąż przed oczyma i to w tak niekonwencjonalnym wydaniu… Wieszak na fotki firmy Photojojo daje... więcej »