żakiety w Idolo.pl  (69)

Galerie zdjęć żakiety (63)

 • Marynarki na jesień i zimę 2012/13 - przegląd
  artykuł 0 3.19

  Uwielbiane przez większość z nas marynarki zawsze pozostają w modzie. Jeśli znudziły wam się zeszłoroczne łupy, a jednocześnie chcecie odświeżyć swoją garderobę, zobaczcie najnowsze propozycje... więcej »

 • Mango - przegląd kolekcji na wiosnę/lato 2012
  artykuł 0 2.02

  Szukasz czegoś zjawiskowego? W kolekcji sklepów Mango zaskakująca kolekcja. Wielość propozycji, różnorodność stylów, a to wszystko bardzo gustowne, zgodne z najnowszymi trendami mody, a... więcej »

 • Sylwester z Pretty One
  artykuł 2 2.43

  Sylwester ma w sobie magiczną moc. Każda kobieta chce tej nocy być wyjątkowa i piękna. Jaki Stary Rok taki cały Nowy Rok… Nie bagatelizujmy więc tego przysłowia i przygotujmy się na Ten... więcej »

 • Propozycje marynarek na jesień i zimę 2010/11
  artykuł 6 3.23

  Ten elegancki atrybut stroju dziennego już od dawna nabiera zupełnie nowego znaczenia. Marynarkę nosimy do wszystkiego. Świetnie sprawdza się jako element stroju formalnego, jak i w zestawie z... więcej »

 • Biznesowa garderoba Nife
  artykuł 2 2.74

  Współczesna bizneswoman musi być na bieżąco nie tylko ze sprawami zawodowymi, ale też śledzić modowe trendy, by nie dać się zaszufladkować w nudny żakietowy styl, którego świat biznesu ma już... więcej »

 • Modesta na sezon jesień/zima 2008
  artykuł 1 3.35

  Jesienno zimowa kolekcja MODESTY to triumf nowoczesnej kobiecości połączonej z komfortem. Sięga po inspiracje z najnowszych trendów mody, jednak w taki sposób. by sprostać codziennej wygodzie... więcej »