ysl w Idolo.pl  (12)
 • Trendy 2012 - asymetryczne wzory
  artykuł 5 2.64

  Symetria i asymetria nieustannie walczą ze sobą na wybiegach. Projektanci nie mogą się zdecydować, co bardziej przykuwa ich uwagę w projektowaniu - klarowna linia czy szalona asymetria. Możemy... więcej »

 • Trendy 2011 - Przeźroczystości
  artykuł 4 3.76

  Zbliżające się lato zezwala na kontrolowany negliż - nagości są ubrane w przezroczystości w postaci koronek. Jedyny warunek dla tego trendu to duża doza odwagi oraz ładna jednolita bielizna.... więcej »

 • Make up na wiosnę 2011
  artykuł 11 2.44

  Nadeszła wiosna a wraz z nią nowe trendy w makijażu. Propozycje na sezon wiosenny są bardzo zróżnicowane – od delikatnych i dziewczęcych, poprzez kolorowe makijaże w odcieniach budzącej... więcej »

 • Paznkocie na sezon
  artykuł 2 1.43

  Zimę czuć już w końcówkach palców. No właśnie, czy na pewno jesteście trendy, jeśli chodzi o sezonowe paznokcie na imprezy karnawałowe i rozpakowywanie prezentów? Trendy tym razem są dość... więcej »

 • Ekstremalne trendy 2011 - moda na zakonnice
  artykuł 0 3.03

  Były już torebki z krzyżem, katany z Matką Boską i sesje zdjęciowe na wzór lubieżnych zakonnic. Jak widać temat jest chodliwy i nie do końca wyczerpany, gdyż tym razem zakonnice opanowały... więcej »

 • Rozświetlacz dla każdej kobiety
  artykuł 2 3.46

  Zalotka, primer, rozświetlacz - niektóre z kosmetycznych cudów znamy tylko ze słyszenia. A szkoda… Z rozświetlaczami sprawa ma się na dodatek tak, że nawet jak ktoś ma, to nie wie... więcej »