wrangler w Idolo.pl  (34)

Galerie zdjęć wrangler (19)

 • Spodnie na jesień/zimę 2011/2012 - przegląd
  artykuł 1 3.01

  Ostatnio dokonaliśmy przeglądu dostępnych spódnic, dziś zajmiemy się spodniami. Dżinsowe, sztruksowe i materiałowe mienią się w najróżniejszych kolorach jesiennej palety. Poznajmy więc... więcej »

 • Moda z ulicy - szkolny look
  artykuł 1 1.60

  Niegrzeczne uczennice wkraczają na ulicę i z dumą prezentując zakolanówki, bereciki oraz seterki. Nie zapominają o kołnierzykach oraz kracie. Zobaczmy, jak ten styl noszą dziewczyny w modzie... więcej »

 • Stylizacje Idolo - męski look
  artykuł 1 3.29

  W rozpoczynającym się sezonie jesień-zima 2011/2012 moda męska przybrała kształt "Bękartów wojny". Styl lat 40-tych jest bardzo pożądany, ponieważ jest niesamowicie męski z odrobiną elegancji.... więcej »

 • Stylizacje Idolo - na campingu
  artykuł 1 3.70

  Męska wakacyjna przygoda nierzadko kończy się poznaniem ciekawej amazonki... Aby przyciągnąć jej uwagę, oprócz męskich zaradności, powinieneś posiadać odpowiedni strój. Modne i wygodne... więcej »

 • Stylizacje Idolo - walentynkowy look dla niego
  artykuł 2 4.39

  Walentynki to idealna okazja, by zaskoczyć swoją ukochaną nie tylko fantazją, ale i odpowiednim ubiorem. Bo nuta elegancji cieszy oko kobiety, zwłaszcza gdy jest ona zaadresowana specjalnie... więcej »

 • Stylizacje Idolo - ciepło i z fantazją
  artykuł 7 2.45

  Nadszedł najwyższy czas, by rozgonić jesienne smutki. Odrobina ironii w wykonaniu stylowym, może pomóc w poprawieniu humoru...nie tylko twojego, ale również przechodniów. A teraz szeroki... więcej »