wojas w Idolo.pl  (17)

Galerie zdjęć wojas (10)

 • Baleriny ze złotym czubkiem
  artykuł 3 3.36

  Buty z kolorowym szpicem nie wychodzą z mody! W tym sezonie ostre, kontrastujące wykończenia ustąpią miejsca eleganckiemu złotu. Lubisz błyszczeć? W balerinach ze złotym czubkiem zabłyśniesz... więcej »

 • Najmodniejsze torebki - trendy na jesień/zimę 2012/13
  artykuł 0 3.07

  Jesienno - zimowe kolekcje stopniowo pojawiają się w sklepach. Mamy płaszczyki, buty, sweterki, ale i uwielbiane przez większość kobiet - torebki. Zobaczmy najmodniejsze w tym sezonie:... więcej »

 • Moda z ulicy - szkolny look
  artykuł 1 1.61

  Niegrzeczne uczennice wkraczają na ulicę i z dumą prezentując zakolanówki, bereciki oraz seterki. Nie zapominają o kołnierzykach oraz kracie. Zobaczmy, jak ten styl noszą dziewczyny w modzie... więcej »

 • Kozaki na jesień/zimę 2011/2012 - przegląd obuwia
  artykuł 12 2.66

  Ostatnio wertowaliśmy galerie handlowe w poszukiwaniu najmodniejszych sukienek. Dziś zajmiemy się kozakami, które idealnie do nich pasują. Oto przegląd najmodniejszych kozaków na sezon... więcej »

 • Letnie obuwie - przegląd na lato 2011
  artykuł 1 2.75

  Wypady na plaże wymagają odpowiedniego obuwia - idealne będą japonki i tradycyjne klapki. W upalne dni, jakie z pewnością nadchodzą dużymi krokami, najlepiej wskoczyć w komfortowe i przewiewne... więcej »

 • Przegląd balerin na wiosnę/lato 2011
  artykuł 0 2.37

  Wiosna wreszcie pozwala nam nosić nasze ukochane baleriny! Tego roku będzie ich pełno, gdyż do łask powracają płaskie koturny. Dla naszych czytelniczek przejrzeliśmy aktualnie dostępne... więcej »