wnętrze w Idolo.pl  (87)

Galerie zdjęć wnętrze (32)

 • Łazienka ociekająca luksusem
  artykuł 0 3.30

  Głównym zadaniem łazienki, szczególnie tej awangardowej ma być odprężenie. Zatrzymanie ulotnej chwili relaksu i spokoju na dłużej. Naszego błogostanu z pewnością dopełni luksusowe wnętrze o... więcej »

 • Kreatywna półka do wymagającego wnętrza
  artykuł 0 3.09

  Dekorując mieszkanie zastanawiasz się jak odpowiednio skomponować ze sobą wszystkie elementy, aby pięknie ze sobą współgrały oraz jednocześnie zaskakiwały oryginalnością. Dziś, podpowiadamy... więcej »

 • Salon, który cię zauroczy!
  artykuł 0 2.87

  Nudzą cię wnętrza bez wyrazu? Proste a zarazem przesadnie banalne? Szukasz czegoś awangardowego? Oto najbardziej kreatywne rozwiązania dla wszystkich tych, którzy chcą wyrazić swoją osobowość... więcej »

 • Pleksi - nowy hit interieru
  artykuł 1 2.92

  Mieliśmy już nalepki na ścianę, ozdoby z filcu, teraz pora na ultra nowoczesne pleksi. Okazuje się, że ten pozornie kiczowaty materiał może na ścianie i stole okazać się wyjątkową awangardą. więcej »

 • Pokoje jak z bajki
  artykuł 2 3.43

  Dziecinny pokój to nie tylko miejsce dorastania i zabawy - to też zwykle kraina fantazji, fabryka wyobraźni, miejsce gdzie wszystkie marzenia się spełniają. I choć najwspanialsze designy... więcej »

 • Fiolet we wnętrzach
  artykuł 0 3.44

  Kolor nietypowy, okraszony stereotypami i zdecydowanie za rzadko wykorzystywany w dekoracji wnętrz. Przedstawiamy ciekawe aranżacje z fioletem w roli głównej… więcej »