E S25 Cze 2013

Wanna do nowoczesnego wnętrza

Wanna to obowiązkowy element nowoczesnej łazienki. Idealna dla wszystkich, dla których relaksująca kąpiel w komfortowej wannie to ukojenie dla ciała i dla duszy. Przedstawiamy najpiękniejsze inspiracje do nowoczesnej łazienki, które wodzą na pokuszenie.

Wanna do nowoczesnego wnętrza

Dzisiejsze łazienki to miejsca, w których spędzamy sporo czasu i oczekujemy, że ich wyposażenie zapewni nam pełen komfort w codziennych czynnościach pielęgnacyjnych.

W nowoczesnych modelach wanien znajdziemy również kilka elementów, które mają za zadanie dodatkowo uprzyjemnić nam kąpiel:  system hydromasaży, podwyższone zagłówki, wgłębienia na łokcie, dodatkowe oparcia, siedziska oraz sprytne półeczki , gwarantujące nam, że to co najważniejsze zawsze będziemy mieć pod ręką. Niezmiernie ważnym wyznacznikiem komfortu wanny jest również jej estetyka, która staje się coraz bardziej wymagająca.

Jej wygląd powinien idealnie komponować się w charakter łazienki, również w jej wielkość oraz przestronność.  Jeśli nasza łazienka to pokój kąpielowy, mamy duże pole manewru, możemy postawić na artystyczne,  masywne modele o rożnych kształtach, dopasowanych anatomicznie do jej użytkowników. Jeśli jednak łazienka jest dość mała, a nam mimo wszystko zależy na posiadaniu wanny, wybierzmy modele uniwersalne, w jasnej kolorystyce.  Zrezygnujmy z ciężkich wykończeń na rzecz lekkich i przyjemnych ornamentów i gładkich modeli.

Prezentujemy designerskie modele wanien o wyjątkowym charakterze:

Wanna do nowoczesnego wnętrza

Wanna do nowoczesnego wnętrza 

Wanna do nowoczesnego wnętrza

Wanna do nowoczesnego wnętrza

Awangardowa wanna

Fot. Freshome.com

Skomentuj Wanna do nowoczesnego wnętrza

Treśc komentarzy jest moderowana!
Wszelkiego rodzaju wulgaryzmy, obraźliwe sformułowania czy komentarze pozbawione jakiegokolwiek sensu bez żadnego przekazu, będą usuwane.


idolek :-)
Czwartek, 7 Sty 2016, 18:28
Re: Wanna do nowoczesnego wnętrza
Mnie sie podoba pierwsza wanna, z drewnianymi elementami. Podobną widziałam na stronie Roca.

idolek :-)
Czwartek, 12 Lis 2015, 10:27
Re: Wanna do nowoczesnego wnętrza
Piękne te wanny ale niestety nie do małej łazienki w bloku :( Ja mam kabinę prysznicową Town do tego termostatyczna baterię podtynkową Element z deszczownica. Taki prysznic tez świetnie relaksuje.

POWIĄZANE TEMATY