Agata Chabierska 6 Sie 2010

Łazienkowe nowości

Z każdym rokiem przybywa pomysłów na zagospodarowanie przestrzeni wokół wanny, umywalki i sedesu. Tradycyjne pastelowe kafle stają się powoli rozwiązaniem retro.

Przede wszystkim są więc nowe materiały. Tadelakt, to zupełna nowinka a zarazem hit, jeśli chodzi o funkcjonalność. Mineralny polerowany gips ma niezwykłą wytrzymałość, jest odporny na wodę i nadaje się zamiast kafelków zarówno na ściany, jak i na podłogę. Naturalnych wykończeń jest zresztą więcej i wszystkie oferują oryginalność, przytulność a zarazem pełną higieniczność i trwałość.

Łazienkowe nowości

Łazienkowe nowości Łazienkowe nowości

Łazienkowe nowości Łazienkowe nowości

Druga sprawa to kwestia kompozycji i designu. Jeśli więc jednak kafelki, to modne są te najmniejsze, układane w kolorowe mozaiki przypominające atmosferą łaźnie. Niewielkie niestandardowe przestrzenie adaptuje się coraz częściej na łazienki wykorzystując urok skośnych sufitów i ciekawych wnęk. Wreszcie, zamiast zwykłych półeczek interesującym trendem jest wykuwanie miejsca na butelki w ścianie - przydaje to pomieszczeniu nowoczesności i jest bardzo praktyczne w małych łazienkach.

Ocena dla artykułu
3.27(2005 głosów)

Skomentuj Łazienkowe nowości

Treśc komentarzy jest moderowana!
Wszelkiego rodzaju wulgaryzmy, obraźliwe sformułowania czy komentarze pozbawione jakiegokolwiek sensu bez żadnego przekazu, będą usuwane.


idolek :-)
Niedziela, 22 Lis 2015, 21:32
Re: Łazienkowe nowości
Lubię niecodzienną ceramikę, dlatego jestem zwolenniczką umywalek i wanien z Roca. Podobają mi się umywalki Urban, Bol i Urbi. Są ładne :)

POWIĄZANE TEMATY