Agata Chabierska15 Lip 2010

Jaka bateria?

Gdy przychodzi do wyboru wyposażenia łazienki stajemy przed alternatywą nowoczesne czy tradycyjne…

Firmy łazienkowe w olbrzymiej większości zdają się zachęcać nas do modernistycznych kształtów. Bardzo modne są obecnie kwadraty i ostre kąty, zmatowione prostopadłościany wyglądające jak wszystko inne a nie bateria umywalkowa. Niewątpliwie do minimalistycznych wnętrz i kwadratowych umywalek takie akcesoria pasują idealnie. Przykład: Omnires Swing.

Jaka bateria? Jaka bateria?

Jaka bateria? Jaka bateria?

Z drugiej strony, nie każdy ma ochotę na Star Trek w łazience. Stylistyka domów za miastem i stylu rustykalnego coraz częściej prosi się o tradycyjne, nawet śmiesznie przestarzałe kształty, które może nie są zawsze praktyczne, ale uroku niewątpliwie dodają. Przykład: Roca Verona.

Jaki styl preferują nasi czytelnicy?

Ocena dla artykułu
2.77(502 głosów)

Skomentuj Jaka bateria?

Treśc komentarzy jest moderowana!
Wszelkiego rodzaju wulgaryzmy, obraźliwe sformułowania czy komentarze pozbawione jakiegokolwiek sensu bez żadnego przekazu, będą usuwane.


idolek :-)
Poniedziałek, 15 Lut 2016, 10:51
Re: Jaka bateria?
Roca ma bardzo ładne baterie. Pasują do każdego wnetrza. Zarówno nowoczesnego jak i w stylistyce retro. W mojej łazience jest minimalistycznie. proste meble, umywalka z serii Element i czasowa bateria Avant. Prosto, ładnie, oszczędnie.

POWIĄZANE TEMATY