Agata Chabierska26 Lut 2012

Designerskie rury

Półki, wieszaki i uchwyty ze starych rur? Mogą być szczytem snobizmu i modernizmu, zwłaszcza jeśli lubujemy się w industrialnym stylu nowoczesnego eklektyzmu.

Designerskie rury  Półka na książki

Stella Bleu Designs to koncept oryginalny i na swój sposób świeży. Zamiast bowiem nudnych drewnianych półeczek, masowych wzorów z Ikea czy ugrzecznionego minimalizmu  mamy pełne duszy sprzęty domowe, które tak naprawdę pasują do każdego wnętrza. Bo na tym właśnie polega magia dzisiejszego eklektyzmu w dekoratorstwie wnętrz – do nowoczesnego, uniwersalnego wnętrza można wstawić coś tak zmurszałego i nieprzytulnego jak starą hydraulikę.

Półka na książki  

Półka na książki

Za pomysłem stoi artystka Katie Katzenmeyer, która ze starych rur hydraulicznych robi półki na książki, wieszaki na ubrania, stojaki do lamp… Wielopoziomowe, geometryczne, inspirowane retro designem są świetnym dodatkiem do każdego wnętrza, nadając pomieszczeniom duszy i stylu…

Wieszak na ubrania

Źródło: Stella Bleu Designs

Ocena dla artykułu
3.22(1834 głosów)

Skomentuj Designerskie rury

Treśc komentarzy jest moderowana!
Wszelkiego rodzaju wulgaryzmy, obraźliwe sformułowania czy komentarze pozbawione jakiegokolwiek sensu bez żadnego przekazu, będą usuwane.

Bądź pierwszy i skomentuj! - Designerskie rury

POWIĄZANE TEMATY