Agata Chabierska10 Mar 2011

Design wart medalu

Brytyjski magazyn wnętrzarski „The Wallpaper” przyznał odznaczenia najlepszym pomysłom designerskim. Zobaczcie czym można się zainspirować, żeby być trendy…

W kategorii najlepsze łóżko wygrał mebel Petalo, firmy Azucena. Proste linie, klasyczny minimalizm i wypolerowane wiśniowe drzewo z czarnymi lakierowanymi krawędziami całkowicie podbiły serca jurorów. Co ciekawe, te łóżko to system modułowy, który łatwo daje się rozmontować na dwa pojedyncze łóżka!

Design wart medalu

W kategorii najlepszego zagospodarowania biurka wygrał drewniany zestaw biurowy Lettera, firmy Pinetti. Drewniane pudełko oprawione w cielęcą skórę po otwarciu jest prawdziwym mobilnym stanowiskiem pracy z blatem, szufladkami i przegródkami. Marzenie biurokraty!

Design wart medalu

Wreszcie, w kategorii najlepszej herbatki wygrał dzbanek Lightscape firmy Nymphenburg - niesamowicie artystyczna ceramika malowane ręcznie na wzór impresjonistów i przypominająca kształtem produkt z masy papierowej. W komplecie z filiżankami i spodkami to zestaw godzien brytyjskiej królowej.

Design wart medalu

Skomentuj Design wart medalu

Treśc komentarzy jest moderowana!
Wszelkiego rodzaju wulgaryzmy, obraźliwe sformułowania czy komentarze pozbawione jakiegokolwiek sensu bez żadnego przekazu, będą usuwane.

Bądź pierwszy i skomentuj! - Design wart medalu

POWIĄZANE TEMATY