Agata Chabierska11 Wrz 2010

Brodzik też może mieć styl

Wybieramy z namysłem zwykle albo wannę albo kabinę do prysznica - przy tej ostatniej mało, kto patrzy w ogóle pod nogi. A przecież brodzik też może mieć klasę.

Nowoczesne nie przypominają już głębokich wanienek, w których szybko robi się mydlane błotko. Ultra płytkie, o głębokości 4-5 cm, pokryte akrylem lub żywicą mineralną, dostępne w wymiarach nawet bardzo niestandardowych, odmieniają łazienkę estetycznie z typowo sanitarnej na nowoczesną, minimalistyczną.

Brodzik też może mieć styl Brodzik też może mieć styl

Brodzik też może mieć styl Brodzik też może mieć styl

Większa awangarda to graficzne wzornictwo, nadające brodzikowi tekstury i kształtu. Mozaika wystających kół stwarza na przykład niezwykle ciekawy efekt odpływowy, gdy woda obraca się i wiruje w kanalikach między kołami. Można ją przy tym wpuścić bezpośrednio w wykafelkowaną podłogę. Z kolei muszla w kształcie drążonego listka stwarza wrażenie luksusu i daje przyjemne skojarzenia z przyrodą, które można zharmonizować z innymi motywami roślinnymi w łazience.

Ocena dla artykułu
1.61(1452 głosów)

Skomentuj Brodzik też może mieć styl

Treśc komentarzy jest moderowana!
Wszelkiego rodzaju wulgaryzmy, obraźliwe sformułowania czy komentarze pozbawione jakiegokolwiek sensu bez żadnego przekazu, będą usuwane.

Bądź pierwszy i skomentuj! - Brodzik też może mieć styl

POWIĄZANE TEMATY