• Stylizacje Idolo - moda dla rowerzystek
  artykuł 0 4.04

  Piękna pogoda sprzyja aktywności fizycznej, zwłaszcza na świeżym powietrzu. W miastach widzi się coraz więcej rowerzystów. Coraz chętniej korzystamy z tego środka transportu i to nie tylko w... więcej »

 • Salonowe trendy - gwiazdy w paskach
  artykuł 0 4.03

  Moda na paski w pełni! Latem chętnie sięgamy po nie tworząc stylizacje inspirowane ubiorem marynarzy, które idealnie wpasowują się w letni look! W tym roku pasiasty trend nie ominął... więcej »

 • Lato bez makijażu - czemu nie?
  artykuł 0 2.20

  Z jednej strony wizażyści zasypują nas corocznymi trendami na kolory, kreski, brokaty; z drugiej lato woła o odpoczynek, o powrót do natury, o ucieczkę od codziennego rytuału przed lustrem. więcej »

 • Trend na plisy!
  artykuł 0 1.17

  Plisa to fałd tkaniny na sukni, spódnicy, bluzce zaprasowany na stałe. Najczęściej robi się to na gorąco, dostosowując temperaturę do rodzaju tkaniny. Bo poza czystą bawełną lub lnem uplisować... więcej »

 • Moda z ulicy - stylizacje w różu
  artykuł 0 2.34

  Róż - najbardziej kobiecy z kolorów. Kojarzy się z dziewczęcym urokiem, wdziękiem i świeżością, lecz to nieprawda, że wypada go nosić wyłącznie małym dziewczynkom. Umiejętnie zestawiony z... więcej »

 • Owocowe barwy w letnim lookbook’u NIFE
  artykuł 0 2.58

  Cytryna, brzoskwinia, truskawka i pomarańcza - to owocowe kolory lata, które pojawiły się w nowym, letnim lookbooku marki NIFE. Nadszedł czas, by porzucić stateczne i oficjalne barwy, na rzecz... więcej »