• Bershka - przegląd kolekcji na wiosnę i lato 2012
  artykuł 18 2.78

  Zimy jak nie było, tak nagle przyszła. Lekko wymizerowana, przygaszona, bez śniegu po kolana, super mrozów i dzieci biegających z sankami, mimo to lepsza od błotnistej, wietrznej i... więcej »

 • Salonowe trendy - męskie stylizacje
  artykuł 0 3.68

  Lato w pełni, kobiety noszą zwiewne sukienki i falujące spódnice, a panowie? W poszukiwaniu inspiracji na letnie męskie stylizacje, przejrzeliśmy zdjęcia z salonów. Tym razem uwagę skupiając... więcej »

 • Wakacyjny mundurek!
  artykuł 0 1.58

  Nadeszło lato a z nim całkowite przemeblowanie w garderobie każdej z nas. O ile na wiosenne słoneczne dni miałyśmy już przygotowane zestawy, które jak mundurek wkładałyśmy bez zastanowienia... więcej »

 • Słoneczna włoska kolekcja - obuwie Solo Femme
  artykuł 0 1.51

  Kolacje w nadmorskich restauracjach, spacery po wąskich włoskich uliczkach, picie wina na Placu Navona w Rzymie i zapach opuncji… Myśląc o wakacyjnej atmosferze czuje się już powiew... więcej »

 • Najważniejsze trendy lata 2011
  artykuł 0 2.25

  Lato zaowocowało kilkoma mini trendami, które z pewnością urosną w kolejnych sezonach... Spódnico-spodnie, turbany i pasy - to tylko początek wyliczanki! Zobacz co takiego rodzi się w... więcej »

 • Trendy 2011 - czerń
  artykuł 1 1.82

  To lato obfituje w różnorodność trendów oraz ciekawe... opozycje. Na wybiegach walczyły ze sobą dwa światy - biel i czerń. Dość niezwykła propozycja jak na lato, do niedawna tylko dostępna w... więcej »