• Kolekcja Oysho na 2010 rok
  artykuł 0 3.58

  Marka kojarzona głównie z bielizną zajmuję się również branżą typowo odzieżową. Kolekcja pachnąca popołudniem w ogrodzie i słodkim lenistwem przypadła do gustu całej Europie. Oysho... więcej »

 • Czerń w duecie - stylizacje Idolo
  artykuł 1 2.91

  Lato to czas spotkań, randek i miłości. Zainspirowani tymi pięknymi uczuciami, stworzyliśmy kilka idealnych propozycji. Emanują klasyką czerni i uwodzą gorącą czerwienią – razem tworzą... więcej »

 • Kostiumy kąpielowe Black Milk na lato 2010
  artykuł 1 3.83

  Młodzieżowa marka słynąca z oryginalnych projektów wykonanych z …lajkry. Fantazyjne getry o wyszukanych rockowych aplikacjach podbiły rynki odzieżowe. Teraz przyszedł czas na stroje... więcej »

 • Natchniona moda
  artykuł 2 2.75

  Na początku jest natchnienie. Pomysł rodzi wizję, a ta koncepcję i działanie. Natchnieniem dla projektantów może być dosłownie wszystko. Miasto, otaczająca przyroda, sztuka, architektura,... więcej »

 • Wakacyjny makijaż na lato 2010
  artykuł 2 2.80

  Multikolorowe spojrzenie należy do trendów obowiązkowych tego sezonu. Każda szczęśliwa kobieta powinna rzucać radosne spojrzenia a wieczorową porą nadać im kociego looku, który wodzi na... więcej »

 • Spódnica i bluzka - idealny duet na lato
  artykuł 3 2.51

  Upalne dni to czas, w którym chętnie odsłaniamy nogi. Latem wygodnie jest nosić spódnice z lekkiego materiału. Ich dużą zaletą jest nie tylko wygoda, ale również możliwości i wariacje, przy... więcej »