vistula w Idolo.pl  (19)

Galerie zdjęć vistula (13)

 • Gala Doskonałość Mody 2012
  artykuł 38 4.06

  Wczoraj w modnym w tym sezonie Soho Factory na Mińskiej 25 odbyła się gala konkursu Doskonałość Mody Twojego Stylu. więcej »

 • Stylizacje Idolo - walentynkowy look dla niego
  artykuł 2 4.41

  Walentynki to idealna okazja, by zaskoczyć swoją ukochaną nie tylko fantazją, ale i odpowiednim ubiorem. Bo nuta elegancji cieszy oko kobiety, zwłaszcza gdy jest ona zaadresowana specjalnie... więcej »

 • Stylizacje Idolo - mężczyzna elegancki
  artykuł 0 2.79

  Większość mody damskiej przemija szybciej, niż można się tego spodziewać. Moda męska ma jednak to do siebie, że zawsze trzyma w zanadrzu sprawdzoną klasykę. Przygotowaliśmy dla was kilka... więcej »

 • Koszule męskie - propozycje na 2011 rok
  artykuł 1 3.48

  Moda męska stanowczo wykracza poza t-shirty oraz koszulki. Do obowiązkowych elementów garderoby męskiej należy również koszula. We2 prezentuje modele, jakie będą modne w najbliższym roku. Oto... więcej »

 • Stylizacje Idolo - letnia sukienka na jesień
  artykuł 1 2.51

  To nic, że lato przeminęło, jesienią również możesz pozwolić sobie na noszenie letnich sukienek połączonych z ciepłymi dodatkami. Oto kilka letnich sukienek w jesiennej stylizacji. Jeśli... więcej »

 • Męskie inspiracje - stylizacje Idolo
  artykuł 2 2.36

  Wraz z nadchodzącym sezonem - wiosna/lato 2010 - nie zapomnieliśmy o naszych mężczyznach. Zgodnie z najnowszym trendem zaciągniętym rodem z westernów, postanowiliśmy zastosować go w męskich... więcej »