victoria beckham w Idolo.pl  (8)
 • Kreacje gwiazd na American Music Awards 2011
  artykuł 0 2.92

  Już po raz kolejny rozdano American Music Awards, nagrody mierzone przede wszystkim ilością sprzedanych albumów i singli. Triumfowały Adele i Taylor Swift. Obie wokalistki zdobyły po trzy... więcej »

 • Dawid Beckham projektuje dla H&M
  artykuł 0 4.28

  Tego pana chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Słynie nie tylko z swoich umiejętności w sporcie, ale również doskonałego gustu, na którym bazują całe masy. Nic więc dziwnego, że teraz będzie... więcej »

 • Helena Bonham Carter twarzą Marca Jacobsa
  artykuł 0 3.38

  Helena Bonham Carter została twarzą nowej kolekcji Marca Jacobsa na sezon jesień/zima 2011 i nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że jej nazwisko dosyć często pojawia się na listach... więcej »

 • Zdumiewając kolekcja Victorii Beckham
  artykuł 3 3.02

  Po sukcesie zeszłego sezonu, nadszedł czas na kolejne, suknie Byłej wokalistki ze znanego girls bandu Spicegirls podbijają serca znanych cele brytów. Piękne sukienki zachwycają prostota... więcej »

 • Buty obiektem sporu
  artykuł 0 2.57

  Christian Louboutin, który wylansował najczęściej kopiowane buty na świecie, szpilki z czerwoną podeszwą, domaga się, aby inny luksusowy dom mody, Yves Saint Laurent, wycofał ze sprzedaży buty... więcej »

 • Kolekcja Victorii Beckham na rok 2011
  artykuł 3 3.15

  Victoria Beckham uchodziła już od dawna za ikonę mody. Wokalistka, żona znanego piłkarza a obecnie projektantka. Kolekcja, jaką zaprezentowała, to jej prywatny styl. Oceńcie jak wam się... więcej »