versace w Idolo.pl  (32)

Galerie zdjęć versace (7)

 • Przegląd kampanii reklamowych największych domów mody - jesień/zima 2012/2013
  artykuł 0 2.84

  Choć zapewne większość z was jeszcze nie zaprząta sobie głowy jesienno-zimową garderobą, projektanci mody mają już swoich pracowniach gotowe kolekcje na nadchodzący sezon jesień-zima... więcej »

 • Candice coraz gorętsza
  artykuł 3 1.62

  Gdy kolejne supermodelki usuwają się powoli ze sceny na rzecz rodziny, inne zaczynają zajmować ich miejsce na podium. Ten i ubiegły rok zdecydowanie należy do Candice Swanepoel… więcej »

 • Daga Ziober - nowa twarz modelingu?
  artykuł 0 2.70

  Pracowała dla najlepszych zagranicznych magazynów o modzie. Brała udział w pokazach najlepszych światowych projektantów. W Polsce zrobiło się o niej głośno dopiero wtedy, gdy trafiła na... więcej »

 • Versace Cruise dla H&M – niedostępne w Polsce!
  artykuł 0 2.88

  Zimowa kolekcja Versace dla popularnej szwedzkiej sieciówki H&M zachwyciła wszystkich! Celebrytów, modowe blogerki i wszystkie anonimowe fashionistki! W sieci właśnie ukazała się zapowiedź... więcej »

 • Versace dla H&M
  artykuł 29 2.86

  16 listopada na Marszałkowskiej w Warszawie odbyła się prezentacja najnowszej kolekcji ubrań marki odzieżowej H&M zaprojektowanej przez dom mody Versace. więcej »

 • H&M i Versace - najnowsza kolekcja
  artykuł 0 3.15

  Na to czekali wszyscy! W końcu mamy okazję zobaczyć kolekcję światowej sławy projektantki Donatelli Versace przygotowaną dla popularnej sieciówki H&M. Kolekcja wchodzi do sklepów 17 listopada.... więcej »