• Moda na wiosnę i lato 2012 - chabrowy
  artykuł 13 3.12

  Chabrowy, szafirowy, kobaltowy, ultramaryna, indygo czy elektryzujący niebieski - bez względu na to, jak go nazwiemy, jedno jest pewne - tej wiosny będzie prawdziwym hitem! Przygotujcie się na... więcej »

 • Moda na wiosnę i lato 2012 - pastele
  artykuł 0 3.78

  Tej wiosny bez wątpienia rządzić będą pastele! Zgodnie potwierdzają to zarówno wielcy projektanci, jak i sieciówki, modowi blogerzy i trendsetterzy z mody ulicznej. Nastawcie się zatem na... więcej »

 • Kreacje gwiazd na rozdaniu Złotych Globów
  artykuł 5 3.23

  Bój o tytuł najlepiej ubranej czas zacząć! W szranki stają aktorki, które swoją obecnością uświetniły 69. galę wręczenia Złotych Globów. Które suknie nas zachwyciły, a które wręcz przeciwnie -... więcej »

 • Trendy 2011 - czerń
  artykuł 1 1.82

  To lato obfituje w różnorodność trendów oraz ciekawe... opozycje. Na wybiegach walczyły ze sobą dwa światy - biel i czerń. Dość niezwykła propozycja jak na lato, do niedawna tylko dostępna w... więcej »

 • Wielki twórca Giuseppe Zanotti
  artykuł 0 3.51

  Eleganckie buty wieczorowe sygnowane logo marki Giuseppe Zanotti są atrybutem gwiazd na czerwonych dywanach w Europie i za oceanem. Charakterny Włoch, którego muzą od kilku sezonów jest Anja... więcej »

 • Trendy 2011 - Gejsza
  artykuł 8 3.49

  Asceza, łagodność linii i harmonia weszły drobnym krokiem na wybiegi a to wszytko w stylu gejszy. Projektanci pokazują ją w swoich kolekcjach z ogromną różnorodnością, jedno jest pewne ten... więcej »