venezia w Idolo.pl  (90)

Galerie zdjęć venezia (68)

 • Baleriny ze złotym czubkiem
  artykuł 3 3.35

  Buty z kolorowym szpicem nie wychodzą z mody! W tym sezonie ostre, kontrastujące wykończenia ustąpią miejsca eleganckiemu złotu. Lubisz błyszczeć? W balerinach ze złotym czubkiem zabłyśniesz... więcej »

 • Stylizacje idolo - Andrzejki!
  artykuł 0 2.66

  W co się ubrać Andrzejki? Jeśli nie macie pomysłu na andrzejkową stylizację polecamy dobrze znany i sprawdzony styl glamour w nieco odświeżonej formie! Naszą inspiracją były drogocenne klejnoty! więcej »

 • Wojskowy look prosto z wybiegu!
  artykuł 0 4.10

  Za mundurem panny sznurem… To znane porzekadło zawiera całą prawdę o militarnym looku, który w tym sezonie zawładnął nie tylko wybiegami światowych projektantów, ale też króluje na ulicach. więcej »

 • Kwiaty na jesień 2012!
  artykuł 0 2.48

  Co powiecie na letni akcent w jesiennych strojach? Mowa o kwiatowych motywach, które zdominowały światowe wybiegi, zagościły w modzie ulicznej i pozostały w niej na dłużej. więcej »

 • Panterka - trendy na jesień/zimę 2012/13
  artykuł 0 3.32

  Animal print powróci do łask tej jesieni. Ucieszy to z pewnością szerokie grono pań lubujących się w drapieżnych motywach na sukienkach, spódniczkach, bluzeczkach, kurtkach, a także dodatkach.... więcej »

 • Botki i kozaki na jesień 2012 - przegląd
  artykuł 0 2.86

  W jakich butach wkroczymy w nowy sezon? Botki, kowbojki, a może tradycyjne kozaki? Zobaczcie propozycje takich marek jak: CCC, Deichmann, Venezia, Gino Rossi, Kazar, Bruno Banani, Lanqier,... więcej »