Agata Chabierska 5 Sie 2011

Wyglądać ładnie bez makijażu

Nieustannie donosimy Wam o nowinkach w makijażu i kosmetycznych trendach, które trzeba wypróbować. A tymczasem, wciąż największą sensacją medialną okazują się gwiazdy, który wyszły na światło fleszów bez makijażu i wyglądały wspaniale…

Wyglądać ładnie bez makijażu Wyglądać ładnie bez makijażu

Shakira bez makijażu okazuje się wyglądać o wiele młodziej, delikatniej i po przyjacielsku. Jej cera jest świeża i zadbana, a twarz ładnie wypoczęta i tryskająca energią. Wersji „au naturel” nie boi się też Jessica Simpson, która nagle szokuje przyjemną przyziemnością zachwycając uśmiechem, roztrzepanym włosami i śnieżnobiałymi zębami.

Wyglądać ładnie bez makijażu Wyglądać ładnie bez makijażu

Nawet Kim Kardashian, którą ciężko zobaczyć bez tony kosmetyków, pojawia się na ulicy bez śladu tuszu czy podkładu i nagle odkrywamy, że to nie tylko seksowny wamp budzący respekt w facetach, ale też zwykła przyjemna dziewczyna z sąsiedztwa. Wreszcie, gwiazda serialu „Dr House”, Olivia Wilde, absolutnie zachwyca rozświetloną, naturalną cerą i błyskiem w oku, który zdecydowanie nie potrzebuje maskary, aby się podobać. Czy nie pociąga Was czasem taki właśnie świeży, naturalny look?

Skomentuj Wyglądać ładnie bez makijażu

Treśc komentarzy jest moderowana!
Wszelkiego rodzaju wulgaryzmy, obraźliwe sformułowania czy komentarze pozbawione jakiegokolwiek sensu bez żadnego przekazu, będą usuwane.


idolek :-)
Niedziela, 27 Lip 2014, 17:06
Re: Wyglądać ładnie bez makijażu
Rihanna bez makijażu też jest prześliczna

idolek :-)
Piątek, 31 Sie 2012, 12:52
Re: Wyglądać ładnie bez makijażu
to trzeba było przeczytać artykuł, w którym jest wspomniane pod tymi zdjęciami najpierw o shakirze, a pozniej o Jessice...

idolek :-)
Środa, 9 Maj 2012, 17:01
Re: Wyglądać ładnie bez makijażu
To Jessica Simpson.

idolek :-)
Środa, 5 Paź 2011, 18:30
Re: Wyglądać ładnie bez makijażu
Spoko. Jest jeden problem zdjęcie po prawo ( na górze ) nie należy do Shakiry. To nie Shaki!

POWIĄZANE TEMATY