Agata Chabierska 4 Paź 2011

Pomysłowy manicure

Paznokcie zniosą wszystko! Przynajmniej w kwestii designu – żadne szaleństwa nie są nigdy zbyt szalone – zobaczcie same: manicure na modłę trampków, gier komputerowych, świąt kalendarzowych... Może warto się zainspirować?

Paznokcie a la Converse – legendarne trampki to pomysł młodzieżowy, ekscentryczny, nieco snobistyczny – dla ludzi którzy lubią marki... i lubią się z nimi obnosić. Jeśli na co dzień chodzisz w dżinsach i szmince, trampkowe funky paznokcie na pewno będą pasować jak ulał.

Manicure a la Converse

Paznokcie z Mario Bros... albo inna kultową grą komputerową typu Tetris czy Pacman. Niby infantylne ale dodają jazzowego charakteru, zwłaszcza jeśli nie przesadzasz z akcesoriami czy biżuterią. Można je zaryzykować nawet do garsonki – w końcu szef pewnie też kiedyś grał!

Manicure z Mario Bros

Paznokcie gwiazdkowe albo wielkanocne czy halloweenowe. Zacznij tydzień do przodu i wprowadź swoimi dłońmi prawdziwą atmosferę w pracy. Na szczególne okazje nie trzeba bać się nawet bardzo ekstrawaganckich wzorów jak choinki czy bałwanki...

Gwiazdkowy manicure

Ocena dla artykułu
3.12(1462 głosów)

Skomentuj Pomysłowy manicure

Treśc komentarzy jest moderowana!
Wszelkiego rodzaju wulgaryzmy, obraźliwe sformułowania czy komentarze pozbawione jakiegokolwiek sensu bez żadnego przekazu, będą usuwane.

Bądź pierwszy i skomentuj! - Pomysłowy manicure

POWIĄZANE TEMATY