Agata Chabierska27 Paź 2010

5 rodzajów modnych loków

Loki nigdy nie wyjdą z mody, a kobiety mające do nich naturalną skłonność powinny odstawić w kąt prostownice i nauczyć się korzystać z wrodzonych atutów. I nieważne, że twój naturalny skręt nie wygląda jak w magazynie - loki trzeba najpierw wystylizować z pomysłem.

Fale
nadają się świetnie do gęstych, puszystych włosów. Pomagają nadać dynamiczności i usprawiedliwiają meszek. Wystarczy nadać im kształtu lokówką lub formującym żelazkiem.

Pincurls, czyli lekko podkręcone na końcach kosmyki, zwykle wyginające się na zewnątrz. Idealne na cienkich włosów, którym chcemy nadać objętości. Wilgotne kosmetyki zakręcamy w dolnej części na chwile na wałki.

Ringlets, czyli pionowe loki, są idealne dla długich włosów, o które nie mamy czasu dbać. Nakładając się na siebie warstwami nadają fryzurze kształtu i ukrywają rozdwojone, poniszczone końce.

5 rodzajów modnych loków 5 rodzajów modnych loków 5 rodzajów modnych loków

5 rodzajów modnych loków 5 rodzajów modnych loków

Spiralki
, czyli małe drobne sprężynki to pomysł dla pań z niewielką twarzą i olbrzymią ilością włosów. Zwykle tylko dla tych, którym natura naprawdę zakręciła włosy i stylizacja powinna obejmować jedynie ugniatanie i kosmetyki podkreślające skręt i nabłyszczające.

Wielkie loki
, na wielkie wyjścia. Kręcone poziomo dodają objętości, elegancji i szczególnie pięknie prezentują się przy trójkątnych twarzach. Takie loki z powodzeniem można kręcić na całkiem prostych włosach - im większa średnica wałków, tym lepiej. Wałki pozostawiamy na głowie dłużej i wykańczamy gotową fryzurę lakierem.

źródło: bellasugar.com

Skomentuj 5 rodzajów modnych loków

Treśc komentarzy jest moderowana!
Wszelkiego rodzaju wulgaryzmy, obraźliwe sformułowania czy komentarze pozbawione jakiegokolwiek sensu bez żadnego przekazu, będą usuwane.

Bądź pierwszy i skomentuj! - 5 rodzajów modnych loków

POWIĄZANE TEMATY