troll w Idolo.pl  (100)

Galerie zdjęć troll (54)

 • Bluzki i koszule na jesień/zimę 2012/13 - przegląd
  artykuł 1 2.58

  Koszule i bluzeczki to uniwersalne i bardzo często wybierane przez nas elementy garderoby. Cieszą się ogromnym zainteresowaniem kobiet w każdym wieku. Zobaczmy jakie fasony i kolory są modne w... więcej »

 • Wzór w pepitkę - trendy na jesień/zimę 2012/2013
  artykuł 2 3.93

  Pepitka wraca do łask! Tej jesieni będzie jednym z wiodących trendów! Przygotujcie się zatem na prawdziwą powódź ubrań i dodatków w tzw. "kurzą stopkę". Pokazujemy, z czym ją nosić, by... więcej »

 • Okrycia wierzchnie na jesień 2012 - przegląd
  artykuł 0 2.04

  Jesień za pasem. Nadszedł więc czas, aby wyruszyć na zakupy. Naszym głównym zakupowym celem będzie - płaszcz. Najnowsze kolekcje pojawiły się w sklepach, nie pozostaje więc nam nic innego jak... więcej »

 • Najmodniejsze płaszcze - trendy na jesień 2012
  artykuł 1 3.02

  Jesienne zakupy zwykle rozpoczynamy od zakupu płaszcza lub kurtki, dlatego już teraz warto zapoznać się z najnowszymi trendami na sezon jesień-zima 2012/2013! Tej jesieni najmodniejsze są... więcej »

 • Trendy na lato - turkusowy
  artykuł 0 3.35

  Odcienie morza i wody w połączeniu z neutralną bielą oraz letnią opalenizną prezentują się wyśmienicie! Tego lata postawmy na lekkie i świeże stylizacje w odcieniach turkusu, lazuru, szafiru... więcej »

 • Wakacyjna walizka na lato 2012
  artykuł 0 2.73

  Lipiec przywitał nas fantastyczną pogodą. Do wakacyjnej walizki pakujemy więc przede wszystkim topy, krótkie spodnie i niezawodne latem, a zarazem modne - sukienki. więcej »