• Sweter w roli głównej
  artykuł 1 3.00

  Jesień za pasem, zatem czas pomyśleć o przyodzianiu czegoś grubszego. Dzięki swetrom, które są aktualnie bardzo trendy, będzie nam nie tylko ciepło, ale i poczujemy się modnie i stylowo. Zima... więcej »

 • Kolekcja Top Secret na jesień i zimę 2012/13
  artykuł 1 3.42

  Top Secret na jesień przygotował dla nas sukienki, rurki, katanki i płaszcze. Kolekcja utrzymana została w kolorach tegorocznej jesieni. więcej »

 • Venezia na jesień/zimę 2012/2013
  artykuł 0 4.65

  Na zbliżający się sezon jesień/zima 2012 Venezia przygotowała coś specjalnego - całą gamę wzorów utrzymanych w modnej, jesiennej stylistyce, doprawionych zaskakującymi i przełamującymi... więcej »

 • Przegląd kampanii reklamowych największych domów mody - jesień/zima 2012/2013
  artykuł 0 2.84

  Choć zapewne większość z was jeszcze nie zaprząta sobie głowy jesienno-zimową garderobą, projektanci mody mają już swoich pracowniach gotowe kolekcje na nadchodzący sezon jesień-zima... więcej »

 • Satynowe święta z Nife
  artykuł 0 2.56

  Przed nami wiele uroczystych momentów, wymagających odpowiedniego outfitu. Koniec grudnia to czas, kiedy spotykamy się z bliskimi nam ludźmi i pragniemy wyglądać wyjątkowo. Nife podpowiada,... więcej »

 • Musztardowe ocieplenie
  artykuł 1 4.51

  Jednym z dominujących trendów kolorystycznych w aktualnym sezonie są bez wątpienia miodowo-musztardowe odcienie żółtego. To dość wymagająca barwa w stylizacyjnych poszukiwaniach, jednak dobrze... więcej »