torba w Idolo.pl  (26)

Galerie zdjęć torba (14)

 • Najmodniejsze torebki - trendy na jesień/zimę 2012/13
  artykuł 0 3.07

  Jesienno - zimowe kolekcje stopniowo pojawiają się w sklepach. Mamy płaszczyki, buty, sweterki, ale i uwielbiane przez większość kobiet - torebki. Zobaczmy najmodniejsze w tym sezonie:... więcej »

 • Tajemnice kobiecej torebki
  artykuł 0 2.20

  Damska torebka to temat tak obszerny, jak jej zawartość. Znienawidzona przez mężczyzn – szczególnie podczas szukania kluczyków na mrozie – okazuje się najlepszym przyjacielem... więcej »

 • Plecione wariacje torebkowe
  artykuł 0 2.46

  Lato , lato. Ubierz zwiewną sukienkę i wyjdź podbić świat mody. Ale żeby podbić świat, nie zapomnij o dodatkach. W tym sezonie dobrze postawić na plecione i wiklinowe torby. Duże, kolorowe,... więcej »

 • Torba w kwiaty - must have sezonu wiosna/lato 2011
  artykuł 7 3.67

  Lato zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim na ulicach pojawia się kolejny trend. Torba w kwiaty to must have tego sezonu! Mała kopertówka, duży sportowy worek czy elegancka torba... więcej »

 • Jak dobierać dodatki?
  artykuł 0 4.07

  Przede wszystkim – torba Kobieta codziennie nosi przy sobie wiele rzeczy: portfel, telefon, kosmetyczka, kalendarz (notes), czasami książka. Torba jest więc dla kobiety rzeczą... więcej »

 • Wytatuowana torebka od Louisa Vuittona
  artykuł 0 3.28

  Ten sezon obfituje w tatuażowe motywy: były już naklejane na skórze modelek wzory zaprojektowane przez największe domy mody, teraz pora na mężczyzn i ich... torebki. Oraz szyje. więcej »