tatuum w Idolo.pl  (47)

Galerie zdjęć tatuum (30)

 • Kwiaty w kolekcji TATUUM
  artykuł 0 2.82

  Kwiaty to jeden z najbardziej romantycznych i kobiecych nadruków. Czy to bratki, fiołki, stokrotki, czy egzotyczne lotosy- wszystkie zwiastują wiosnę. więcej »

 • Najnowsza kolekcja Tatuum na wiosnę 2012
  artykuł 0 2.85

  Odważne kolory, zwiewne przeźroczystości, nowe ekscentryczne wzory- tak zapowiada się wiosenna kolekcja TATUUM. Kolekcja damska jest mocno zróżnicowana. Z jednej strony widzimy dużą dawkę... więcej »

 • Letnie sukienki - przegląd na lato 2011
  artykuł 5 3.44

  Lato otula nas gorącym słońcem, dlatego najlepiej nosić się lekko i przewiewnie. Sukienki to jedno z najrozsądniejszych rozwiązań na wakacyjny czas - piękne i praktyczne, spełnią swoje zadanie... więcej »

 • Spódnice - przegląd na wiosnę i lato 2011
  artykuł 6 3.58

  Po przeglądzie sweterków czas na spódnice, które idealnie kompletują się z bluzkami, t-shirtami i koszulami. Budują sylwetkę, nadają seksapilu - jak ich nie kochać? Zobaczmy co ciekawego... więcej »

 • Dodatki - przegląd na wiosnę i lato 2011
  artykuł 9 2.63

  Czas na nasze ukochane, mniejsze i większe dodatki! Dzięki nim zmieniamy nasze stylizacje, nadajemy całości smaku, dopisujemy kropkę nad "i". Tego roku każda z nas odnajdzie coś dla siebie,... więcej »

 • Sukienki - przegląd na wiosnę i lato 2011
  artykuł 8 3.39

  Po wspólnym przeglądzie najmodniejszych spodni, nadszedł czas, aby przyjrzeć się z bliska ofertom sukienek. Bywają błogosławieństwem wiosną i latem, gdy temperatura szaleje, ale przede... więcej »