tamaris w Idolo.pl  (30)

Galerie zdjęć tamaris (18)

 • Trendy na lato - turkusowy
  artykuł 0 3.35

  Odcienie morza i wody w połączeniu z neutralną bielą oraz letnią opalenizną prezentują się wyśmienicie! Tego lata postawmy na lekkie i świeże stylizacje w odcieniach turkusu, lazuru, szafiru... więcej »

 • Buty na wiosnę/lato 2012 - przegląd
  artykuł 59 2.71

  Nikt jeszcze nie odgadł dlaczego kobiety mają przysłowiowego "fioła" na punkcie różnego rodzaju obuwia. Każda z nas ma w swojej szafie po kilka albo nawet kilkanaście par butów na każdy sezon... więcej »

 • Kozaki na jesień/zimę 2011/2012 - przegląd obuwia
  artykuł 12 2.66

  Ostatnio wertowaliśmy galerie handlowe w poszukiwaniu najmodniejszych sukienek. Dziś zajmiemy się kozakami, które idealnie do nich pasują. Oto przegląd najmodniejszych kozaków na sezon... więcej »

 • Stylizacje Idolo - moda z wybiegu
  artykuł 0 3.06

  Dziś prezentujemy najgorętsze stylizacje rodem z wybiegów! I ty możesz ubrać się na styl domu mody Dior, Gucci czy Burberry. Wystarczy odrobina poszukiwań i podstawowa znajomość zestawień... więcej »

 • Moda z ulicy - swetry
  artykuł 1 2.89

  Ciepły sweter jest doskonałą alternatywą dla ramonesek. Jego grube sploty tworzą ciekawą strukturę i urozmaicają proste stylizacje. Szafiarki całego świata proponują różnorodne kombinacje,... więcej »

 • Letnie obuwie - przegląd na lato 2011
  artykuł 1 2.75

  Wypady na plaże wymagają odpowiedniego obuwia - idealne będą japonki i tradycyjne klapki. W upalne dni, jakie z pewnością nadchodzą dużymi krokami, najlepiej wskoczyć w komfortowe i przewiewne... więcej »