• Nakrycia głowy na jesień/zimę 2012/13 - przegląd
  artykuł 0 2.40

  Na własnej skórze poczuliśmy pierwszy powiew chłodnego powietrza. Pogoda bezapelacyjnie przestała nas rozpieszczać, ale moda - wręcz przeciwnie. Projektanci przygotowali ciepłe czapki, szaliki... więcej »

 • Stylizacje w modnych kolorach jesieni
  artykuł 0 2.59

  Jesień 2012 to wielki powrót dwóch nieco zapomnianych kolorów – zieleni i czerwieni. Zapomnijmy jednak o pastelowych czy jaskrawych wersjach. Pogoda i pora roku zobowiązują, dlatego na... więcej »

 • Wojskowy look prosto z wybiegu!
  artykuł 0 4.13

  Za mundurem panny sznurem… To znane porzekadło zawiera całą prawdę o militarnym looku, który w tym sezonie zawładnął nie tylko wybiegami światowych projektantów, ale też króluje na ulicach. więcej »

 • Panterka - trendy na jesień/zimę 2012/13
  artykuł 0 3.33

  Animal print powróci do łask tej jesieni. Ucieszy to z pewnością szerokie grono pań lubujących się w drapieżnych motywach na sukienkach, spódniczkach, bluzeczkach, kurtkach, a także dodatkach.... więcej »

 • Sukienki na jesień i zimę 2012/13 - przegląd
  artykuł 0 2.91

  Proste, trapezowe i rozkloszowane sukienki będziemy nosić w nowym sezonie. Choć pogoda za oknem nie będzie sprzyjać pokazywaniu nóg, będziemy to robić z wielką przyjemnością. Jeśli nie macie... więcej »

 • Torebki na wiosnę i lato 2012 - przegląd
  artykuł 0 2.63

  Przepastne torby, małe torebeczki, niewielkie torebki, eleganckie kopertówki. Niezależnie od rozmiaru w kobiecych torebkach można znaleźć dosłownie wszystko. Żadna z nas nie wyobraża sobie... więcej »