szafa w Idolo.pl  (13)

Galerie zdjęć szafa (1)

 • Polski szafiarz: Patryk Strzała
  artykuł 0 2.68

  Jego blog to miejsce w sieci przeznaczone dla mężczyzn, poszukujących informacji o modzie. On sam najbardziej ceni sobie styl Karla Lagerfelda. Poznajcie Patryka Strzałę, początkującego... więcej »

 • Polskie szafiarki: Plaamkaa
  artykuł 1 2.38

  Moda to dla niej jednocześnie hobby i styl życia. Oto autorka bloga Plaamkaa. Od jak dawna blogujesz i skąd pomysł na blogowanie? Bloguję stosunkowo od niedawna, bo pierwsza notka... więcej »

 • Polskie szafiarki: Różne ładne rzeczy
  artykuł 0 1.81

  Estetka, nie tylko modowa. Jak sama mówi, na swoim blogu pokazuje rzeczy, które po prostu uznała za ładne. Oto Ania vel. Robaczek i jej różne ładne rzeczy. Twój blog nosi nazwę "Różne ładne... więcej »

 • Polskie szafiarki: Vintage Girl
  artykuł 0 4.28

  Inspirację czerpie ze starych magazynów o modzie i filmów. Jej styl to połączenie mody vintage z elementami stylu gothic i brulesque. Jedyna i niepowatarzalna - Vintage Girl. Od jak dawna... więcej »

 • Polskie szafiarki: Shalafi O.
  artykuł 20 2.83

  Nie uważa się za szafiarkę, a modą interesuje się zaledwie ponad dwa lata. Z zawodu rysowniczka, miłośniczka sztuki i fantasy. Shalafi O. traktuje modę jako grę, w której jest niekwestionowaną... więcej »

 • Piorąca szafa
  artykuł 1 2.34

  Electrolux pokłada wielkie nadzieje w innowacyjnych rozwiązaniach, na co dowodem jest ta szafa. Dzięki niej pralka nie będzie nam dłużej potrzebna, dodatkowo nie zużywa przy tym wody. Dzięki... więcej »