swetry w Idolo.pl  (242)

Artykuły swetry (16)

 • Cztery pomysły na sweter!
  artykuł 0 3.74

  Coraz niższa temperatura na dworze zmusza nas, aby ubierać się na cebulkę. Na szczęście zimowe kolekcje z roku na rok są coraz bardziej urocze i modne. Dzięki temu mimo kilku warstw ubrań na... więcej »

 • Swetry na jesień i zimę 2012/13 - przegląd
  artykuł 0 3.93

  Chłodnych dni mamy coraz więcej. Nadszedł więc czas, aby pożegnać letnią garderobę i wyjąć zimową kolekcję. Nim wskoczymy w jesienne i zimowe płaszcze, nieocenione jak zwykle będą różnego... więcej »

 • Mango - przegląd kolekcji na wiosnę/lato 2012
  artykuł 0 2.02

  Szukasz czegoś zjawiskowego? W kolekcji sklepów Mango zaskakująca kolekcja. Wielość propozycji, różnorodność stylów, a to wszystko bardzo gustowne, zgodne z najnowszymi trendami mody, a... więcej »

 • New Yorker - przegląd kolekcji na wiosnę/lato 2012
  artykuł 0 2.75

  Na sezon wiosna/lato 2012 prawdziwe rewolucje modowe. Dzięki najnowszym trendom bez obaw możemy wyzwolić się z szarych kokonów i włożyć na siebie coś weselszego. Ostatnio zrobiliśmy przegląd... więcej »

 • Swetry na wiosnę i lato 2012 - przegląd
  artykuł 0 2.81

  Specjalnie dla was zrobiliśmy już przegląd kurtek i butów damskich na sezon wiosna/lato 2012, a teraz czas na swetry. Uwielbiamy je. W chłodne dni zapewniają nam ciepło. Milutkie, przytulne,... więcej »

 • Ciepłe swetry od Gatty w sam raz na chłodną jesień
  artykuł 0 2.39

  Na chłodne jesienne dni i długie, zimowe wieczory Gatta oferuje swoim klientkom wyjątkowo ciepłe swetry, kamizelki i poncza z odzieżowej kolekcji Gatta Bodywear. Okrycia cechuje kobieca linia... więcej »

 • Swetry na jesień/zimę 2011/2012 - przegląd
  artykuł 2 2.77

  Ostatnio dokonaliśmy przeglądu kozaków na nadchodzącą zimę. Dziś przyjrzymy się dokładniej ciepłym swetrom. Tego roku są modne, jak nigdy dotąd i ogrzeją w najchłodniejsze wieczory... więcej »

 • Moda z ulicy - swetry
  artykuł 1 2.89

  Ciepły sweter jest doskonałą alternatywą dla ramonesek. Jego grube sploty tworzą ciekawą strukturę i urozmaicają proste stylizacje. Szafiarki całego świata proponują różnorodne kombinacje,... więcej »

 • Swetry - przegląd na wiosnę i lato 2011
  artykuł 9 1.63

  Po przeglądzie modnych dodatków czas na alternatywę kurtek - sweterki. Tego roku ich kolory to zieleń, czerwień, pomarańcz, fiolet oraz szarość i beże. Powracają długości mini i dopasowania.... więcej »

 • Baśniowa kraina MKM
  artykuł 0 3.36

  Noworoczny lookbook MKM rozbudza ciekawość świata, tym razem za cel obierając magiczne zakątki północnej Europy. To nie tylko destynacja podróżnicza, ale przede wszystkim modowa. W tym sezonie... więcej »

 • Trendy 2011 - grube sploty
  artykuł 1 2.77

  Ciepło, coraz cieplej.. się trzeba ubierać. Dlatego właśnie projektanci pokochali na nowo swetry i ich grube sploty. Teraz ciepła włóczka pokazuje się na sukienkach, żakietach, spodniach a... więcej »

 • Futurystyczna szlachetność w jesienno-zimowej kolekcji Big Star
  artykuł 1 3.23

  Czy możliwe jest połączenie futurystycznej formy i klasycznej wygody? Gorąco ziemi afrykańskiej i klimat podbiegunowy? Minimalizm kroju i zimowe futerko? więcej »