suknie w Idolo.pl  (25)

Galerie zdjęć suknie (19)

 • Oscary 2012 - najpiękniejsze kreacje gwiazd
  artykuł 0 3.18

  Biel, złoto, czerwień i czerń – w tym roku gwiazdy trzymały się klasycznych konwencji. Czy ktoś zachwycił? Zdecydowanie Gwyneth Paltrow… więcej »

 • Małgosia Bela dla Hugo Boss
  artykuł 0 2.42

  Małgorzata Bela została twarzą marki Hugo Boss. Piękną modelkę możemy podziwiać w ekskluzywnej linii Black marki Hugo Boss. Małgosia pozuje w przepięknych sukienkach na sezon wiosna/lato 2012. więcej »

 • Gwiazdy na gali Viva Najpiękniejsi
  artykuł 0 1.94

  Magazyn VIVA! rozpoczął kolejną edycję swojego plebiscytu, VIVA Najpiękniejsi. I ty możesz sięgnąć gwiazd!, edycję szczególną, bo tym razem połączoną z akcją charytatywną na rzecz... więcej »

 • Trendy wiosna/lato 2010 - suknie z długim rozcięciem
  artykuł 6 3.04

  Suknie do samej ziemi świetnie sprawdzają się nie tylko na czerwonym dywanie. Po mini spódniczkach nadchodzi nowa era w modzie - suknie z seksownym rozcięciem. Każda kobieta w takiej kreacji... więcej »

 • Kreacje gwiazd na oscarowej gali - część 1
  artykuł 1 3.44

  Oscarowa noc – istne targowisko próżności. W centrum uwagi nie są bowiem aktorki z dumą kroczące po czerwonym dywanie i prezentujące światu swe wdzięki, lecz kreacje i dodatki opatrzone... więcej »

 • Gosia Baczyńska dla RESERVED
  artykuł 18 2.73

  Znana polska projektantka mody Gosia Baczyńska przyjęła zaproszenie od marki RESERVED, którego wynikiem będzie unikatowa damska wieczorowa kolekcja odzieży sygnowana „Gosia Baczyńska for... więcej »