sukienka w Idolo.pl  (147)

Galerie zdjęć sukienka (119)

 • Szkolne stylizacje celebrytek
  artykuł 0 2.86

  Koniec wakacyjnej laby, czas wrócić do szkoły! Dosłownie i w przenośni, bowiem nawet jeśli już dawno masz za sobą czasy klasówek i sprawdzianów, wcale nie oznacza to, że nie możesz skorzystać... więcej »

 • Co spakować do wakacyjnej walizki?
  artykuł 3 2.70

  Wyjeżdżając na wakacje większość z nas ma ochotę wyglądać i czuć się swobodnie. Dlatego rzucamy w kąt biurowe uniformy, odstawiamy szpilki do szafy, a ich miejsce zajmują zwiewne letnie... więcej »

 • Styl gwiazdy: Jennifer Garner
  artykuł 1 3.00

  Wspaniała aktorka, żona uwielbianego przez kobiety Ben a Afflecka i matka jego trójki dzieci Jennifer, Garner jest kobietą bezsprzecznie piękną. Niestety, jej kreacje są świetnym przykładem na... więcej »

 • Letnia kolekcja Mango
  artykuł 0 2.21

  Wyśnione lato? Białe, delikatne, ażurowe, kobiece… Taka jest najnowsza kolekcja firmy Mango prezentowana przez śliczną rosyjską modelkę Annę Seleznevą. więcej »

 • Inspiracja hamburgerem
  artykuł 0 2.96

  Hamburger - fastfoodowy postrach dietetyków, ale też ikona popkultury jak butelka coca-coli czy puszka zupki Campbell’a. Zobaczcie jak na kanapce z kotletem wzorują się projektanci a... więcej »

 • Sukienka idealna czyli jak dobrać odpowiedni krój do swojej figury
  artykuł 0 2.59

  Zbliża się ważne wyjście, a ty wciąż nie wiesz jaką kreację założyć? Chcesz wyglądać, doskonale, obłędnie i elegancko, ale ogromny wybór w galeriach handlowych cię przytłacza? Spokojnie!... więcej »