• Salonowe trendy - gwiazdy w paskach
  artykuł 0 4.03

  Moda na paski w pełni! Latem chętnie sięgamy po nie tworząc stylizacje inspirowane ubiorem marynarzy, które idealnie wpasowują się w letni look! W tym roku pasiasty trend nie ominął... więcej »

 • Salonowe trendy - pastelowe kreacje gwiazd
  artykuł 0 3.97

  Sezon wiosna/lato 2012 upłynie nam pod znakiem pastelowych kolorów. Doskonale wiedzą o tym gwiazdy, które już mają w swoich szafach kreacje w subtelnych odcieniach mlecznej mięty, pudrowego... więcej »

 • Ubierz się jak gwiazda czyli imprezowy look gwiazd!
  artykuł 2 3.00

  Niektóre gwiazdy kochają imprezy i doskonale wiedzą, co na nie włożyć! Zobacz, co noszą i sama stań się królową nadchodzących zabaw... więcej »

 • Salonowe trendy - gwiazdy w bieli
  artykuł 0 2.40

  Latem chętniej po nią sięgamy. Podkreśla muśniętą słońcem skórę i ma cudowne działanie odmładzające. Może być wytworna i elegancka albo sportowa i na luzie. Biel - w tym sezonie to królowa... więcej »

 • Neonowe kolory - nowa miłość gwiazd
  artykuł 0 1.89

  W tym roku do shakera kreatorów mody powpadały soczyście różowe arbuzy, energetyzujące pomarańcze i wściekle zielone limonki. Z tej mieszanki powstał drink, który upaja już samym kolorem.... więcej »

 • Kreacje gwiazd na Grammy Awards 2011
  artykuł 0 3.25

  Grammy Awards to kolejna okazja, by gwiazdy zaprezentowały swój styl - szokując, rozkochując a czasem strasząc. Tego roku na czerwonym dywanie okazjonalnie można było zobaczyć anioły, demony... więcej »