• Metamorfoza Małgosi Foremniak
  artykuł 0 3.62

  Małgosia Foremniak postanowiła zmienić swój image i przefarbować włosy. Czy była spowodowana zmiana? Czy jako brunetka wygląda równie pięknie? więcej »

 • Moda na wiosnę i lato 2012 - w stylu retro
  artykuł 2 3.70

  Lata 50-te kojarzą się z rozkloszowanymi spódnicami, włosami ułożonymi w urocze fale oraz ustami podkreślonymi czerwoną szminką. Moda na stylizacje inspirowane motywami zaczerpniętymi z tego... więcej »

 • Konkurs dla miłośników mody - Zostań stylistą zgarnij nagrody
  artykuł 0 3.00

  Kochasz bawić się modą? Lubisz komponować własne stylizacje ubrań? Nie jesteś zawodowym stylistą, ale nie brak Ci odwagi, żeby pokazać swój talent światu? Zgłoś się do zabawy, wygraj 1000 zł i... więcej »

 • Nowy teledysk Katy Perry
  artykuł 0 2.80

  Katy Perry nie spoczywa na laurach i wciąż coś tworzy. Nie boi się barwnych teledysków i odważnych kreacji. Za sprawa najnowszego teledysku " Last Friday Night" pokazała również, że ma sporo... więcej »

 • Trendy Idolo- swobodny strój Drywash
  artykuł 1 3.60

  Nadchodzi czas wakacji i leniuchowania. Dzięki nowej marce Drywash Wasza garderoba może być supermodna i dobrej jakości także w wolnym czasie kiedy potrzebujecie wygodnych ciuchów lub gdy... więcej »

 • Styl pin up w wykonaniu Katy Perry
  artykuł 0 2.22

  Styl pin up nadal nie wychodzi z mody! Wiele gwiazd podlega tej modzie i stylizuje się na słodkie dziewczyny z kalendarza z lat 50-tych. Jedną z najsłynniejszych ambasadorek stylu pin up jest... więcej »