Agata Chabierska15 Kwi 2012

Styl gwiazdy: Jennifer Lawrence

Jennifer to stosunkowo świeża gwiazdka i stylu ewidentnie jeszcze się nie dopracowała, ale jej wybory odzieżowe są jak dotąd ciekawe, pomysłowe i zmierzają w dobrym kierunku.

  Jennifer Lawrence w grafitowej sukience Jennifer Lawrence w zielonej sukience

Aktorka jest ostatnio w świetle fleszy dzięki głównej roli w filmowym hicie pt. „Igrzyska śmierci” (ang. „Hunger Games” ). I na pokazach pojawia się ubrana zjawiskowo – seksowna grafitowa mini-sukienka ciekawie łączy różne materiały z barwnymi wstawkami tworząc kreację wesołą, lekko niegrzeczną, ale bardzo elegancką. W zielonej sukience było już bardziej konwencjonalnie, ale wciąż intrygująco i seksownie.

  Jennifer Lawrence w czerwonej kreacji Jennifer Lawrence w szafirowej kreacji

Jennifer lubi zresztą grać w kolory – widzieliśmy ją w bardzo gorącej i odsłaniające to i owo czerwonej kreacji z koronkami oraz w przepięknej, zdobionej falami i również nieco przezroczystej szafirowej sukni. Obie były hitami i zdecydowanie dodały urodzie aktorki zmysłowych wibracji.

Jennifer Lawrence w złotej kreacji Jennifer Lawrence w złotej sukni  

Dwukrotnie już też gwiazda stawiała na złoto i za każdym razem wyszła zwycięsko podkreślając swoje kobiece kształty i zarazem oddając ukłon klasycznej hollywoodzkiej elegancji. Czyżby przygotowania do Oscara?

Ocena dla artykułu
2.85(416 głosów)

Skomentuj Styl gwiazdy: Jennifer Lawrence

Treśc komentarzy jest moderowana!
Wszelkiego rodzaju wulgaryzmy, obraźliwe sformułowania czy komentarze pozbawione jakiegokolwiek sensu bez żadnego przekazu, będą usuwane.

Bądź pierwszy i skomentuj! - Styl gwiazdy: Jennifer Lawrence

POWIĄZANE TEMATY