Marta Kosakowska11 Sty 2011

Małgosia Bela w kampanii Chloe

W kampanii, będącej zapowiedzią kolekcji wiosna/lato 2011 domu mody Chloe, zobaczymy znaną polską modelkę - Małgorzatę Belę. Będzie to kolejna w portfolio Polki sesja dla tej prestiżowej marki.

Polskie modelki szturmem zdobywają świat mody, niektóre z nich od lat mają w nim wypracowaną pozycję. Nazwisko Małgorzaty Beli od dawna jest znane i co jakiś czas modelka przypominam nam o sobie. Możemy podziwiać ją w kampanii, promującej wiosenno-letnią kolekcję Chloe, z którym modelka współpracowała już wcześniej. Autorem zdjęć jest David Sims. Naszej rodaczce w pozowaniu do zdjęć dla domu mody Chloe, towarzyszy norweska modelka Iselin Steiro.

Małgosia Bela w kampanii Chloe

Małgosia Bela w kampanii Chloe

Zeszłoroczna kampania wiosenna dla domu mody Chloe, z udziałem Polki:

Małgosia Bela w kampanii Chloe

Małgorzata Bela jest jedną z najbardziej znanych na świecie polskich modelek. Miała przyjemność pracować dla takich marek, jak: Calvin Klein, Gucci, Valentino, Versace i Chloe. W Polsce znamy ją również z jej dokonań aktorskich, zagrała, m.in. w ekranizacji historii życia papieża Jana Pawła II ("Karol. Człowiek, który został papieżem" i "Karol. Papież, który pozostał człowiekiem").

Fot. Chloe

Skomentuj Małgosia Bela w kampanii Chloe

Treśc komentarzy jest moderowana!
Wszelkiego rodzaju wulgaryzmy, obraźliwe sformułowania czy komentarze pozbawione jakiegokolwiek sensu bez żadnego przekazu, będą usuwane.

Bądź pierwszy i skomentuj! - Małgosia Bela w kampanii Chloe

POWIĄZANE TEMATY