Agata Chabierska20 Lip 2011

Lady Gagi ekstrawagancje fryzjerskie

To jedna z gwiazd, której żaden nowy wybryk chyba nie jest nas w stanie zadziwić. Nawet tlenione białe włosy, które przez długi czas były znakiem firmowym artystki podlegają nieustannej transformacji… także pod pachami!

Lady Gagi ekstrawagancje fryzjerskie Lady Gagi ekstrawagancje fryzjerskie  

Lady Gaga zaczęła od eksperymentów z żółcią na głowie, która, dla porządku dziennego, z blondem nie ma nic wspólnego. Barwiła nią końcówki, pasma a w końcu poszła na całość i pokazała się z głową pełną różu a potem fioletu. Ostatnimi czasy dla odmiany głowę miała łysą jak kolano.

Lady Gagi ekstrawagancje fryzjerskie

Najbardziej chwytliwym jednak trikiem ostatnich tygodni były włosy niebieskie zdobiące… nie tylko głowę. Artystka dokleiła sobie lazurowe kępki również pod pachami oraz… w kroczu. Niewątpliwie krok to przełomowy, bo zazwyczaj to owłosienie zwykłyśmy chować przed światem i niszczyć bezlitośnie. Czy myślicie, że jest szansa na nowy trend „au naturel” ale w wersji kolorystycznej?

Lady Gagi ekstrawagancje fryzjerskie

Ocena dla artykułu
1.97(1003 głosów)

Skomentuj Lady Gagi ekstrawagancje fryzjerskie

Treśc komentarzy jest moderowana!
Wszelkiego rodzaju wulgaryzmy, obraźliwe sformułowania czy komentarze pozbawione jakiegokolwiek sensu bez żadnego przekazu, będą usuwane.


idolek :-)
Środa, 28 Gru 2011, 10:08
Re: Lady Gagi ekstrawagancje fryzjerskie
wow

idolek :-)
Wtorek, 26 Lip 2011, 16:27
Re: Lady Gagi ekstrawagancje fryzjerskie
Hahaha , nie ;)

POWIĄZANE TEMATY