• Trend na farbowane ciuchy!
  artykuł 0 2.33

  Pamiętacie modne w latach 70-tych wielokolorowe, nieregularne, hippisowskie desenie typu tie-dye, które później miały swój wielki come-back w latach 90-tych? Przypomnijcie sobie, bowiem moda... więcej »

 • Moda na wiosnę i lato - nadchodzące trendy 2012
  artykuł 22 2.92

  Co będzie modne wiosną i latem 2012 roku? Trendy w sezonie wiosna/lato 2012 zdominowały kolory i wzory! Subtelne pastele mieszać się będą z żywymi kolorami, a paski z motywami kwiatowymi. Oto... więcej »

 • Moda uliczna - styl Hippie
  artykuł 3 4.10

  Styl lat 70-tych został najlepiej przyjętym trendem tego lata w modzie ulicznej. Te lata kochały motywy hippie, więc i ten sezon je kocha. Frędzle, pióra, chusty i motywy kwiatowe są... więcej »

 • Kolekcja Balenciaga na 2011 rok
  artykuł 1 2.97

  Balenciaga należy do tych domów mody, które zrewolucjonizowały rynek ubraniowy. Każda jej kolekcja jest nowatorska i odważna, choć nie zawsze tak było. Po futurystycznych projektach przyszedł... więcej »

 • Najnowsza kolekcja Chloe Sevigny
  artykuł 11 1.81

  Znana amerykańska aktorka, pochodzenia francusko-polskiego, która należy do najlepiej ubranych kobiet świata. Nominowana do Złotego Globu i Oscara, pisuje dla Elle i Vogue'a. Oto najnowsze z... więcej »

 • Trendy wiosna/lato 2010 - styl hippie
  artykuł 9 1.98

  Kwitnąca zieleń i dobry nastrój zainspirowały projektantów. Rastamańskie detale i hipisowskie klimaty znów są w modzie. Reggae i hippie - najważniejsze trendy wiosna/lato 2010 - FOTY fot.... więcej »