stereo w Idolo.pl  (35)

Galerie zdjęć stereo (8)

 • W stylu BOHO
  artykuł 0 2.67

  Styl BOHO – naturalny, zwiewny, lekki z odrobiną drapieżności. Dzięki niemu podkreślimy naszą kobiecość oraz charakter. Długie kolczyki piórka oraz naszyjniki połączone ze skórą,... więcej »

 • Ubierz się jak gwiazda czyli imprezowy look gwiazd!
  artykuł 2 3.00

  Niektóre gwiazdy kochają imprezy i doskonale wiedzą, co na nie włożyć! Zobacz, co noszą i sama stań się królową nadchodzących zabaw... więcej »

 • Elegancja i dziewczęcość - dwa style świąteczne
  artykuł 3 2.64

  Elegancko czy dziewczęco? Oto jest pytanie... aby więc ułatwić dokonanie wyboru w tym ważnym dylemacie, proponujemy przejrzeć razem z nami tematyczne sukienki, bluzki, marynarki i dodatki.... więcej »

 • Stylizacje Idolo - wigilijny styl
  artykuł 4 1.74

  Zastanawiasz się co założyć na wigilię? Otóż mamy dla ciebie kilka sensownych przykładów, jak stworzyć świąteczne stylizacje oraz pasujący do nich makijaż. więcej »

 • Moda z ulicy - świąteczne inspiracje
  artykuł 0 2.87

  Święta za pasem, czas więc rozejrzeć się za odpowiednią stylizacją. Dziewczyny z sieci proponują już ciekawe rozwiązania - słodkie, eleganckie oraz subtelnie chłopięce. A ty jaką wybierzesz? więcej »

 • Trendy 2012 - imprezowe stylizacje prosto z wybiegu
  artykuł 0 2.67

  Jeśli chcesz zobaczyć, jak wyglądają najgorętsze imprezowe stylizacje na rok 2012, koniecznie zajrzyj to tego artykułu! Zobacz, co proponują najwięksi projektanci i wybierz swoje inspiracje na... więcej »