spódnice w Idolo.pl  (297)

Galerie zdjęć spódnice (269)

 • Spódnice na jesień i zimę 2012/13 - przegl±d
  artykuł 0 2.75

  Mamy dobr± wiadomo¶ć dla tych kobiet, które lubi± pokazywać nogi. Sieciówki zasypuj± nas bowiem spódnicami o różnorodnych fasonach i kolorach. Zobaczmy propozycje takich marek jak: H&M,... więcej »

 • Trend na falbany!
  artykuł 0 1.62

  Falbany kojarz± się ze zwiewno¶ci±, delikatno¶ci± i nierozerwalnie z latem. Warstwowe letnie sukienki i spódnice wygl±daj± romantycznie. Wiele marek proponuje coraz więcej ubrań ozdobionych... więcej »

 • Hit na wiosnę i lato 2012 - groszki
  artykuł 0 3.06

  Czy wiecie, że na Zachodzie na „groszki” mówi się „polka dots”? Nazwa jak najbardziej trafiona, bo Polki kochaj± te słodkie kropeczki! Ubrania w groszki nie wychodz± z... więcej »

 • Najmodniejsze spódnice na wiosnę/lato 2012
  artykuł 0 3.26

  Wiosenne i letnie słoneczko wpływa na pozytywne samopoczucie. Stęsknieni wrażeń po ponurej zimie jeste¶my przekonani, że taki piękny dzień będzie wyj±tkowy. U¶miech nie znika nam z twarzy.... więcej »

 • Zjawiskowa kolekcja Charlotte Rouge
  artykuł 1 3.00

  Charlotte Rouge, polska marka prowadz±ca międzynarodowy sklep internetowy, w kwietniu 2012 roku prezentuje kolejn± odsłonę zmysłowych i zarazem drapieżnych ubrań. Immortals 2012 (ang.... więcej »

 • Stara Bardzo - nowa sesja wizerunkowa Romy G±siorowskiej
  artykuł 2 2.77

  Przedstawiamy Wam now± sesję wizerunkow± marki Stara Bardzo Romy G±siorowskiej. Star± Bardzo można nosić na różne sposoby. Każda z Was znajdzie co¶ dla siebie- słodkie, zwiewne, pastele,... więcej »