spódnice w Idolo.pl  (297)

Galerie zdjęć spódnice (269)

 • Spódnice na jesień i zimę 2012/13 - przegląd
  artykuł 0 2.77

  Mamy dobrą wiadomość dla tych kobiet, które lubią pokazywać nogi. Sieciówki zasypują nas bowiem spódnicami o różnorodnych fasonach i kolorach. Zobaczmy propozycje takich marek jak: H&M,... więcej »

 • Trend na falbany!
  artykuł 0 1.68

  Falbany kojarzą się ze zwiewnością, delikatnością i nierozerwalnie z latem. Warstwowe letnie sukienki i spódnice wyglądają romantycznie. Wiele marek proponuje coraz więcej ubrań ozdobionych... więcej »

 • Hit na wiosnę i lato 2012 - groszki
  artykuł 0 3.03

  Czy wiecie, że na Zachodzie na „groszki” mówi się „polka dots”? Nazwa jak najbardziej trafiona, bo Polki kochają te słodkie kropeczki! Ubrania w groszki nie wychodzą z... więcej »

 • Najmodniejsze spódnice na wiosnę/lato 2012
  artykuł 0 3.27

  Wiosenne i letnie słoneczko wpływa na pozytywne samopoczucie. Stęsknieni wrażeń po ponurej zimie jesteśmy przekonani, że taki piękny dzień będzie wyjątkowy. Uśmiech nie znika nam z twarzy.... więcej »

 • Zjawiskowa kolekcja Charlotte Rouge
  artykuł 1 3.17

  Charlotte Rouge, polska marka prowadząca międzynarodowy sklep internetowy, w kwietniu 2012 roku prezentuje kolejną odsłonę zmysłowych i zarazem drapieżnych ubrań. Immortals 2012 (ang.... więcej »

 • Stara Bardzo - nowa sesja wizerunkowa Romy Gąsiorowskiej
  artykuł 2 2.89

  Przedstawiamy Wam nową sesję wizerunkową marki Stara Bardzo Romy Gąsiorowskiej. Starą Bardzo można nosić na różne sposoby. Każda z Was znajdzie coś dla siebie- słodkie, zwiewne, pastele,... więcej »