• Trendy 2012 - w kratkę
  artykuł 1 3.35

  Szkocka krata wraca do nas ze zdwojona siłą! Czy chcemy czy nie, tej zimy będzie nam towarzyszyć wraz z trendami ognistych czerwieni oraz wytwornych futrzaków. Odrobina ekstrawagancji również... więcej »

 • Trendy 2011 - Przeźroczystości
  artykuł 4 3.76

  Zbliżające się lato zezwala na kontrolowany negliż - nagości są ubrane w przezroczystości w postaci koronek. Jedyny warunek dla tego trendu to duża doza odwagi oraz ładna jednolita bielizna.... więcej »

 • Trendy 2011 - Gejsza
  artykuł 8 3.49

  Asceza, łagodność linii i harmonia weszły drobnym krokiem na wybiegi a to wszytko w stylu gejszy. Projektanci pokazują ją w swoich kolekcjach z ogromną różnorodnością, jedno jest pewne ten... więcej »

 • Trendy 2011 - Pop-art i bajkowa kreska
  artykuł 6 2.99

  Nareszcie! Na wybiegach znalazło się sporo dawki dobrego humoru. Kolorowe kreacje hipnotyzowały swoim radosnym przekazem, dostarczając endorfin. Pop-artowe projekty znalazły już swoje miejsce... więcej »

 • Lanvin for H&M
  artykuł 0 2.60

  W każdym sezonie szwedzka marka H&M współpracuje ze znanymi projektantami, którzy tworzą swoje gwiazdorskie, limitowane kolekcje. Dla H&M projektowali już Karl Lagerfeld, Stella McCartney,... więcej »

 • Dzianiny w kolekcji Soni Rykiel dla H&M
  artykuł 3 3.41

  Przypominamy, że już w sobotę, 20 lutego 2010, dzianinowa kolekcja z metką Rykiel przeznaczona dla kobiet i dziewczynek, uzupełniona o gamę specjalnych akcesoriów, pojawi się w wybranych... więcej »