soczyste kolory w Idolo.pl  (6)
 • Neonowy zawrót głowy - czyli soczyste barwy na lato 2012
  artykuł 0 3.22

  Tegoroczne lato rozbłyśnie neonami! Intensywne, rażące wręcz kolory zagościły na wybiegach i w popularnych sieciówkach. Nosimy je odważnie solo jako total look lub nieco bardziej zachowawczo... więcej »

 • Cytrusowo w kuchni
  artykuł 0 4.03

  Słoneczny żółty, wibrujący pomarańcz i soczysta zieleń – to nowe trendy kolory do wystroju kuchni. Po prostu aby apetyt na warzywa rósł… więcej »

 • Soczysta pomarańcza!
  artykuł 0 2.83

  Zarówno łagodna, jak i ta w bardziej intensywnych odcieniach pomarańcza to absolutny must have tego sezonu. To kolor, który natychmiast odświeży Twoją garderobę oraz sprawi, że naprawdę... więcej »

 • Stylizacje Kazar - multikolor
  artykuł 3 2.93

  Zawładnęły wybiegiem, wkrótce ogarną ulice. Mocne kolory to jeden z głównych trendów tej wiosny i lata. Szeroka paleta proponowanych przez projektantów barw daje duże możliwości wyboru. Do... więcej »

 • Moda na wiosnę i lato 2012 - żółty i pomarańczowy
  artykuł 0 2.28

  Będzie soczyście, będzie kolorowo, będzie cytrusowo! Zapachniało świeżą cytryną i słodką pomarańczą. Wiosną i latem 2012 szare polskie ulice rozbłysną intensywną żółcią i energetyzującym... więcej »

 • Fluo okulary od Burberry
  artykuł 0 2.72

  W sezonie wiosna/lato 2011 trendem przewodnim są żywe, soczyste kolory. Warto dodać je do swojej garderoby, choćby w formie dodatków, jak na przykład okularów przeciwsłonecznych. Designerskie... więcej »