• Jak wybrać odpowiednią bieliznę?
  artykuł 0 2.86

  Bielizna to bardzo ważny element garderoby, czasem nawet najważniejszy. Czyż nie czujemy się piękne i wyjątkowe nosząc pod ulubioną bluzką biustonosz nie tylko wygodny, ale i kuszący? Czyż... więcej »

 • Bielizna na jesień/zimę 2011/2012 - przegląd
  artykuł 6 2.50

  Ostatnio dokonaliśmy przeglądu dodatków oraz torebek, dziś przyjrzymy się bliżej bieliźnie! Nic tak nie dodaje pewności siebie jak dobrze dobrana, ładna bielizna. Niektóre kobiety kupują ją... więcej »

 • Przegląd seksownej bielizny
  artykuł 6 2.31

  W związku z miłosną atmosferą unoszącą się w powietrzu w okresie walentynkowym, postanowiliśmy dokonać przeglądu najseksowniejszych propozycji bieliźnianych. Wszystko specjalnie po to, abyś... więcej »

 • Bielizna, która ma moc
  artykuł 0 2.88

  Wyemancypowane kobiety pragną władzy. Wieki męskiej dominacji pozbawiały płeć piękną możliwości dokonywania wyborów. Jednak w końcu zdobyłyśmy prawo głosu, i to nie tylko w wyborach... więcej »

 • Kolekcja Victoria's Secret na rok 2011
  artykuł 5 3.00

  Moda na lata 70-te i 80 te- opanowała również naszą bieliznę. Super seksowna i jednocześnie modelująca - taka będzie trendy w nadchodzącym sezonie. Oto co wykreowała popularna na całym świecie... więcej »

 • Seksowna bielizna Damaris - jesień/zima 2010/2011
  artykuł 1 3.00

  Chcesz się czuć atrakcyjnie, seksownie? W projektach bielizny marki Damaris poczujesz się bardzo kobieco i zmysłowo. Damaris Lingerie fall 2010 Z każdym sezonem bielizna staje się... więcej »