s.oliver w Idolo.pl  (71)

Artykuły s.oliver (16)

 • Okrycia wierzchnie na jesień 2012 - przegląd
  artykuł 0 2.03

  Jesień za pasem. Nadszedł więc czas, aby wyruszyć na zakupy. Naszym głównym zakupowym celem będzie - płaszcz. Najnowsze kolekcje pojawiły się w sklepach, nie pozostaje więc nam nic innego jak... więcej »

 • Torebki na wiosnę i lato 2012 - przegląd
  artykuł 0 2.57

  Przepastne torby, małe torebeczki, niewielkie torebki, eleganckie kopertówki. Niezależnie od rozmiaru w kobiecych torebkach można znaleźć dosłownie wszystko. Żadna z nas nie wyobraża sobie... więcej »

 • Sukienki i spódnice na wiosnę/lato 2012 - przegląd
  artykuł 1 2.38

  Co może być lepszego od pięknej kobiety? Oczywiście piękna kobieta w krótkiej spódniczce lub sukience! W tym roku na sezon wiosna/lato modnie jest pokazywać nogi. Warto o nie odpowiednio... więcej »

 • Moda na wiosnę i lato 2012 - chabrowy
  artykuł 13 3.10

  Chabrowy, szafirowy, kobaltowy, ultramaryna, indygo czy elektryzujący niebieski - bez względu na to, jak go nazwiemy, jedno jest pewne - tej wiosny będzie prawdziwym hitem! Przygotujcie się na... więcej »

 • Płaszcze, kurtki i marynarki na wiosnę 2012 - przegląd
  artykuł 1 3.49

  Wśród wielu sklepów, a w nich, w jeszcze większej kolekcji kurtek i płaszczy można się pogubić. Co wybrać na ten sezon aby wyglądać modnie i do tego ładnie? Jeśli masz taki dylemat to trafiłaś... więcej »

 • Elegancja i dziewczęcość - dwa style świąteczne
  artykuł 3 2.64

  Elegancko czy dziewczęco? Oto jest pytanie... aby więc ułatwić dokonanie wyboru w tym ważnym dylemacie, proponujemy przejrzeć razem z nami tematyczne sukienki, bluzki, marynarki i dodatki.... więcej »

 • Płaszcze na jesień 2011 - przegląd
  artykuł 33 2.04

  W poprzednim tygodniu zajęliśmy się przeglądem najmodniejszych jesiennych botków. Dziś przyjrzymy się, jakie jesienne płaszcze oferują dostępne w Polsce takie marki jak Zara, H&M, New Yorker,... więcej »

 • Stylizacje Idolo - majówka
  artykuł 3 1.64

  Weekend majowy tuż tuż, więc czas na spędzanie czasu na świeżym powietrzu! Grill na działce u znajomych, czy piknik w lesie pozwala nam na luz w zakresie stroju, ale wcale nie oznacza, że... więcej »

 • Dodatki - przegląd na wiosnę i lato 2011
  artykuł 9 2.63

  Czas na nasze ukochane, mniejsze i większe dodatki! Dzięki nim zmieniamy nasze stylizacje, nadajemy całości smaku, dopisujemy kropkę nad "i". Tego roku każda z nas odnajdzie coś dla siebie,... więcej »

 • Stylizacje Idolo - Dzień Kobiet
  artykuł 2 3.83

  Dzień Kobiet to wyjątkowe święto dla wszystkich pań. To właśnie w tym dniu czujemy się piękniejsze, bardziej kochane, wyjątkowo szanowane. Chwilo trwaj! Julianne Moore dla Talbots 2011... więcej »

 • Stylizacje Idolo - walentynkowy look dla niego
  artykuł 2 4.39

  Walentynki to idealna okazja, by zaskoczyć swoją ukochaną nie tylko fantazją, ale i odpowiednim ubiorem. Bo nuta elegancji cieszy oko kobiety, zwłaszcza gdy jest ona zaadresowana specjalnie... więcej »

 • Stylizacje Idolo - paryski look
  artykuł 0 3.06

  Po przeglądzie mody ulicznej jednej ze stolic stylu Paryża, nadszedł czas na stylizacje. Podczas pokazów na ulicach pojawiło się wiele świetnych stylizacji, my wybraliśmy te, które chętnie... więcej »