rower w Idolo.pl  (10)
 • Stylizacje Idolo - moda dla rowerzystek
  artykuł 0 4.04

  Piękna pogoda sprzyja aktywności fizycznej, zwłaszcza na świeżym powietrzu. W miastach widzi się coraz więcej rowerzystów. Coraz chętniej korzystamy z tego środka transportu i to nie tylko w... więcej »

 • 5 zalet roweru, czyli jak przyjemnie i zdrowo ułatwić sobie życie
  artykuł 0 2.28

  Rower jest dobry na wszystko. Modeluje sylwetkę, poprawia kondycję, dodaje zdrowia i wigoru. To oczywiste zalety. Jazda na rowerze posiada jeszcze kilka innych, o których często zapominamy lub... więcej »

 • Modnie i seksownie, ale na rowerze
  artykuł 0 1.94

  Od kiedy jazda na rowerze stała się modnym i zdrowym sposobem na podkreślenie swojej osobowości, dojeżdżamy nim do pracy, na uczelnie, randkę czy spotkanie z przyjaciółmi. Jak nie rezygnować... więcej »

 • Rower z dedykacją
  artykuł 0 1.90

  Proste i genialne zarazem. Szwedzki artysta Jury Zaech zaprojektował rower, sygnowany imieniem jego właściciela. Pomysł spodoba się wielbicielom unikatowych gadżetów i... tym, którzy obawiają... więcej »

 • Gucci na rower, zegarek i trampki
  artykuł 0 2.98

  Ekskluzywna marka postanowiła zejść z piedestału ekskluzywności i pochylić się nad przedmiotami codziennego użytku. Ale i to „zejście” ma kilka haczyków. więcej »

 • Rowerowa tacka na drugie śniadanie
  artykuł 0 2.69

  Na rowerowej kierownicy da się zamontować nie tylko koszyk – teraz także tackę, dzięki której będzie można mieć na oku swoje drugie śniadanie. więcej »