rihanna w Idolo.pl  (21)

Galerie zdjęć rihanna (3)

 • Piękne aniołki znowu chodzą…
  artykuł 0 2.74

  … oczywiście po wybiegu. Mowa naturalnie o modelkach firmy “Victoria’s Secret”, które każdego listopada zakładają prawdziwe anielskie skrzydła… oraz najnowszą... więcej »

 • Jesienne botki - zobacz jak je noszą gwiazdy!
  artykuł 0 2.37

  W nowy sezon wypada wejść w nowych butach, najlepiej w modelu w jednym z obowiązujących na jesień 2012 trendów. Wybierając obuwie na nadchodzący sezon postaw na te o mocnej podstawie, czyli... więcej »

 • Rihanna w sesji pt. 'Seks i muzyka'
  artykuł 0 3.43

  Obszernego wywiadu udzieliła amerykańskiemu magazynowi Harper’s Bazaar Rihanna dając jednocześnie sfotografować się w pięknych, spokojnych tym razem kreacjach największych projektantów. więcej »

 • Skarpetki i obcasy - hit czy kit?
  artykuł 1 2.72

  W latach 90' ubiegłego wieku uważane za absolutny kicz, od jakiegoś czasu goszczą na niemal wszystkich wybiegach! O czym mowa? O skarpetkach założonych do eleganckich pantofli. Kontrowersyjne,... więcej »

 • Kolorowe chusty w stylu Pin-up Girl znów w modzie!
  artykuł 2 2.33

  Wróciła moda na bandany! Kolorowe chustki na głowie noszą takie gwiazdy jak Beyonce, Selena Gomez i Rihanna, a w Polsce Patricia Kazadi i Marina Łuczenko. Wokalistki wiążą je w stylu kultowych... więcej »

 • Kolekcja Rihanny dla Armaniego
  artykuł 0 2.16

  Barbadoska skończyła pracę nad autorską kolekcją dla Armaniego. Linia powstała we współpracy z markami Emporio Armani Underwaer i Armani Jeans. Kolekcja lada dzień trafi do butików Armaniego.... więcej »