ray ban w Idolo.pl  (9)

Galerie zdjęć ray ban (2)

 • Jesienne botki - zobacz jak je noszą gwiazdy!
  artykuł 0 2.37

  W nowy sezon wypada wejść w nowych butach, najlepiej w modelu w jednym z obowiązujących na jesień 2012 trendów. Wybierając obuwie na nadchodzący sezon postaw na te o mocnej podstawie, czyli... więcej »

 • Moda z ulicy - imprezowy look
  artykuł 0 2.25

  Czas imprez nadchodzi nieubłaganie, dlatego dziewczyny z ulicy są do nich przygotowane! Opanowały najnowsze trendy i z chęcią zaprezentują je przy spotkaniach ze znajomymi. więcej »

 • Stylizacje Idolo - na krótko
  artykuł 0 3.10

  Upały skłaniają do minimalizacji naszych stylizacji - krótkie szorty są idealnym rozwiązaniem. Można je założyć do tuniki, koszulki lub gorsetu, połączenia są dowolne i bardzo indywidualne.... więcej »

 • Stylizacje Idolo - męskie hity
  artykuł 5 1.98

  W każdym sezonie na wybiegach można zobaczyć innowatorskie propozycje mody męskiej - mniej lub bardziej trafione. Dla rozjaśnienia drogi wybraliśmy kilka najbardziej popularnych i przyzwoitych... więcej »

 • Stylizacje Idolo - kolorowo!
  artykuł 5 3.19

  Zainspirowani hipnotyzującymi barwami postanowiliśmy stworzyć kilka radosnych stylizacji. Wprowadź kolor do swojej szafy! Pomarańcz, zieleń, róż i fiolet przeplataj z kolorem słońca, a do tej... więcej »

 • Stylizacje Idolo - t'shirt plus...
  artykuł 3 3.83

  Na co dzień cenimy sobie wygodę i praktyczność, dlatego postanowiliśmy stworzyć kilka stylizacji w zdecydowanie ulubionych duetach mody ulicznej. Koszulka plus spodnie, spódniczka, szorty i... więcej »